folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Easyroommate.Com Gibi Proje Webmaster Araniyor

Easyroommate.Com Gibi Proje Webmaster Araniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Sa beyler

easyroommate.com tarzinda bir site yapmak istiyorum, hazir script ariyorum... prestashop yada wordpress gibi direk kurmak istiyorum... fikirlerini bekliyoru 

mustafacsn tarafından 27/Haz/15 02:00 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

türkiyede tanımadığın adamla oda arkadaşlığı yapmak (zorunlu olmadıkça, yurtlar mesela), pek yaygın bir şey değil hocam.. Yurtdışında o tarz şeyler baya normal yani çok kişi tanımadığı kişiyi evine rahatlıkla alabiliyor, ama bizim ülkemizde genelde o kişiler arkadaş çevresinden oluyuyor. Çünkü aynı evde yaşamak çok farklı bir şey ve çok sorunlar olabiliyor, tanıdıkla çıkılsa bile sorunlar oluyorken hiç tanımadığın birini eve almak da ayrı bir şey :)

hevesini kırmak istemem ama pek tutacak gibi gelmedi bana.. belki başka bir fikir vermek için şu siteye göz atabilirsin..

https://housinganywhere.com/

burada ev kiralama olayı v.s. oluyor ama aynı zamanda oda arkadaşı da bulunuyor.. Yani ilanı öyle veriyorlar.. Odanın resimleri ekleniyor, bilgileri ekleniyor v.s. ve senin verdiğinin aksine haritada gösteriyor.. işleri biraz daha kolaylaştıran cinsten.. 

ha script v.s. bulabilir misin bilmiyorum :) amacım sadece bir kaç fikir vermekti.. başarılar

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

türkiyede tanımadığın adamla oda arkadaşlığı yapmak (zorunlu olmadıkça, yurtlar mesela), pek yaygın bir şey değil hocam.. Yurtdışında o tarz şeyler baya normal yani çok kişi tanımadığı kişiyi evine rahatlıkla alabiliyor, ama bizim ülkemizde genelde o kişiler arkadaş çevresinden oluyuyor. Çünkü aynı evde yaşamak çok farklı bir şey ve çok sorunlar olabiliyor, tanıdıkla çıkılsa bile sorunlar oluyorken hiç tanımadığın birini eve almak da ayrı bir şey :)

hevesini kırmak istemem ama pek tutacak gibi gelmedi bana.. belki başka bir fikir vermek için şu siteye göz atabilirsin..

https://housinganywhere.com/

burada ev kiralama olayı v.s. oluyor ama aynı zamanda oda arkadaşı da bulunuyor.. Yani ilanı öyle veriyorlar.. Odanın resimleri ekleniyor, bilgileri ekleniyor v.s. ve senin verdiğinin aksine haritada gösteriyor.. işleri biraz daha kolaylaştıran cinsten.. 

ha script v.s. bulabilir misin bilmiyorum :) amacım sadece bir kaç fikir vermekti.. başarılar

Katılıyorum, fikir güzel ama genişletilmeli, oda arkadaşından ziyade ilan panosu gibi bir şey düşünülmeli ki hedef kitle öğrenciler olursa ve bazı detaylara dikkat edilirse tutar gibi geliyor bana.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

gidin calısın cabalayın baskasıyla eve ckmayın rezalet bir durum

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Turkiye icin degil yurt dusi icin zaten Polonya :-)

Toplam Hit: 985 Toplam Mesaj: 5
easyroommate