folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Eclipsede Çalıştırma Sorunu

Eclipsede Çalıştırma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar sık sık şöyle bir sorunla karşılaşıyorum.Mesela eclipsede bir class çalıştırdım sonra başka bir class yarattım ama o classı run diyince yine önceki classı calıstırıyor.Arkadaşlar public static void main(String[] args) koyman lazım dediler ama onu koyduğum halde yine böyle oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

debug'ı sonlandırdıgına emin misin ?

project explorer -- src üzerinden yeni olusturdugun class'ı sag tıklayarak tekrar calıstırmayı dene bi. sadece sekme acıkken calıstırmayı denediysen öyle olmus olabilir.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

debug'ı sonlandırdıgına emin misin ?

project explorer -- src üzerinden yeni olusturdugun class'ı sag tıklayarak tekrar calıstırmayı dene bi. sadece sekme acıkken calıstırmayı denediysen öyle olmus olabilir.

söylediğin şekilde yapınca calıstı sağolasın ama bunu direk class acıkken yukardan run diye calıstırınca olacak şekilde yapabilsem daha iyi olacaktı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

run - run configurations'a gir.

sonradan ekledigin class'ın adını main class'a yaz, apply de, bir daha dene.

olmadıysa, bu islemin üzerine yine diger class'a da public static void main(String[] args) tanımlamasını yap.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

run - run configurations'a gir.

sonradan ekledigin class'ın adını main class'a yaz, apply de, bir daha dene.

olmadıysa, bu islemin üzerine yine diger class'a da public static void main(String[] args) tanımlamasını yap.

Bunu yaptım bu şekilde artık tanımlarım çalışmazsa class.Teşekkürler.

Toplam Hit: 1586 Toplam Mesaj: 5