folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Eczacı - Ecza Deposunda Çalışanlar

Eczacı - Ecza Deposunda Çalışanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hocalar Merhaba
    Dün itibari ile çin'e 100 bin adet maske gönderimi yaptım şuan 100 bin adet daha talep edildi  bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmıdır Türkiyenin neresinde olursa olsun tedarık ettirebilirim hızlıca 

İnternette çeşitli satıcılar veya üreticiler şişirme fiyatlar ile ürün satmaktalar makul fiyatlarda olması şartı ile alım yapılacaktır.

Ürün tanımı: Cerrahi Maske - En az 2 veya 3 katmanlı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
     İSTOÇ (İSTANBUL TOPTANCILAR ÇARŞISI) face de buraya bak

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Hocalar Merhaba
    Dün itibari ile çin'e 100 bin adet maske gönderimi yaptım şuan 100 bin adet daha talep edildi  bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmıdır Türkiyenin neresinde olursa olsun tedarık ettirebilirim hızlıca 

İnternette çeşitli satıcılar veya üreticiler şişirme fiyatlar ile ürün satmaktalar makul fiyatlarda olması şartı ile alım yapılacaktır.

Ürün tanımı: Cerrahi Maske - En az 2 veya 3 katmanlı

şuan kara borsa o ürün 100 bin adet için ortalama fiyatı söylersen ona göre bizim arkadaş da yüklü stok var sorayım 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Abş merhaba kayın babam maska üretimi yapıyor istersen bilgilerini paylaşabilirim seninle 

İlgilenirsen 539517 0229

sLeymN tarafından 08/Şub/20 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Abş merhaba kayın babam maska üretimi yapıyor istersen bilgilerini paylaşabilirim seninle 

İlgilenirsen 539517 0229

numarayı aradım üstad açan olmadı 

Toplam Hit: 1075 Toplam Mesaj: 5
coravirüs