folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Edward Snowden'ın Deşifre Ettiği NSA Belgeleri

Edward Snowden'ın Deşifre Ettiği NSA Belgeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Edward Snowden'ın deşifre ettiği NSA belgeleri, ABD'nin bu dev kulağının dünyadaki her iletişim ve ağ altyapısına sızdığını veya sızmaya çalıştığını bütün çıplaklığı ile ortaya koydu.

Terörle mücadele bahanesi altında yapılan bu küresel hukukdışı dinlemenin teknik ayrıntıları, NSA'in bünyesindeki ANT departmanı aracılığı ile her türlü network cihazı, işletim sistemi ve telefon için özel yazılımlar, cihazlar ürettiğini gösteriyor.

Aşağıda Edward Snowden tarafından deşifre edilen en önemli belge setini toplu halde dikkatinize sunuyoruz. NSA'in kullandığı araçların kataloğu olan bu belgelerde Iphone'den, Juniper marka network cihazlarına,Dell marka PC'lere kadar bir çok cihaza sahibine belli etmeden sızmaya yarayan yazılımlar ve donanımlar kendi ekipleri için kataloglanmış ve ayrıntıları ile tanıtılmış.

NSA 'in casusluk için kullandığı özel yazılım ve donanım kataloğunu 48 bölüm halinde aşağıda bulabilirsiniz. [Açıkistihbarat]

Liste uzayıp gidiyor...

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

varsa teknolojin dinlersin ağa bu kadar basit.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Millet kıtalar arası dinleme yapıyor :)

Bizde ,

Benzine zam , doğalgaza zam , rüşvet , yolsuzluk , kaçak kullanım ,

patates 4 lira fasulye 10 lira samanı ithal et :) biz dünyanın en güçlü ülkesiyiz..

Birisi bana çıkıpta  %100 yerli üretim olan bir tenknoloji göstersin.  Gemi , uçak , uydu v.s

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ya bu söylediğim belki komplo teorisidir bilmiyorum ama ben abd nin böyle yaş tahtaya basacağini sanmiyorum.

tamam belki gerçekten dinliyordur  ama bunlar abd lobisinin oyunları bence abd merkeli falan dinlicek ve bunun ortaya cıkmasına izin vercek ben

pek ihtimal vermiyorum. 

bunu yapan adam her şeyi de düşünmüştür ki burda abd den bahsediyoruz .

hani holywood filmlerinde nasıl abd taraflı hep onun güçlü oldugunu gösteren filmler yapilip bi mesaj veriyorsa buda öyle bence  

bakın benim teknolojim var  güçlüyüm götünüzden kan alırım gibi bi mesaj var yada ben mi cok paranoya yapiyorum  :D 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

bu konuyu bikaç gündür araştırıyorum kafayı yemek üzereyim. PRISM projesi , windows , ubuntu backdoor, dell backdoor , samsuns sX series backdoor falan kafam gidik bi halde.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

bu konuyu bikaç gündür araştırıyorum kafayı yemek üzereyim. PRISM projesi , windows , ubuntu backdoor, dell backdoor , samsuns sX series backdoor falan kafam gidik bi halde.

cem yılmazdın dediği gibi

emin ol pentagonda sen konuşuluyorsun

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Ekerci bunu yazdı

belki kim bilir :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

NSA dinlese bir şey olmazda, tayyip dinlerse ülkenin yarısı içerde :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

"bu sitede bile bunu destekleyen adam varsa varsın ülke yansın amk"

http://www.tahribat.com/Forum-Iktidar-Internet-Korsanligina-Basliyor-195763/2/#2414981

Aynı konudan devam

"Çünkü insan olmanın esansıdır iki yüzlülük. Sen kendini ikiyüzlü değil mi sanıyorsun?"

http://www.tahribat.com/Forum-Iktidar-Internet-Korsanligina-Basliyor-195763/1/#2414866

Toplam Hit: 13073 Toplam Mesaj: 9