folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Efsane Ms-Dos Virüslerini Bizzat Test Edin

Efsane Ms-Dos Virüslerini Bizzat Test Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://archive.org/details/malwaremuseum?sort=-downloads

Minecraft gibi geliyor şimdi virüsler :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende dün baktım bunlara pehhh ne virüslermiş ama :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Virüs dünyasında en efsane virüs Çernobil virüsüdür. Anakartı sikip atıyordu diye hatırlıyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

İlgili "Hacker News" başlığı:

https://news.ycombinator.com/item?id=11040362

Ayrıca olayı post eden kişi "Mikko Hypponen" F-Secure firmasının CRO'su, aynı zamanda bu müzenin de yapımcılarından biri.

Verdiğim linkteki ilk post çok ilgimi çekmişti. 64k ile sanat yapılan demoscene dönemlerinde malware'lar da ayrı bir sanat eseri oluyor tabii :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

.bat a ntldr silen birşey yazıyorduk çökertiyordu xp yi :D

prorat ve turkojan vardı. Ben turkojanı kullanırdım ama prorattı daha çok severdim ama çalışmazdı o :D

bifrost ta vardı vay be

Toplam Hit: 2722 Toplam Mesaj: 5
virüs ms-dos