folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Eğitim Alma Konusunda Size Danışmak İstedim

Eğitim Alma Konusunda Size Danışmak İstedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

merhaba siber alanda eğitim almak isteyen bir arkadaşım bu eğitimlerden birini almak istiyor sizce hangi eğitimi almış olsa daha  kapsamlı eğitim alır ve de sivil hayatta daha çok iş bulma imkanı olur 

https://www.priviasecurity.com/egitimler/ 

yarasaadam tarafından 01/Eyl/19 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arkadasinin ingilizcesi nasil?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hocam bu işlere yeni başlıyor ve de  kurumdan eğitim almadan ,  ingilizce çalışmaya  başladı 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Sql Server, Oracle, TCP/IP, Cisco, Ruckus, Aruba, Fortinet, Linux, Windows

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Arkadaş haklı network tarafı daha fazla şans bulabileceği bir alan fakat https://www.priviasecurity.com/egitim/ethical-hacking-pentest/ eğitimi düşünülebilir. Sadece eğitimle olacak iş değil bu alanda ilerlemek istiyorsa sürekli kendini geliştirmesi lazım Linuxu hatmetmesi lazım ve bana göre phyton kesinlikle şart

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Arkadaş haklı network tarafı daha fazla şans bulabileceği bir alan fakat https://www.priviasecurity.com/egitim/ethical-hacking-pentest/ eğitimi düşünülebilir. Sadece eğitimle olacak iş değil bu alanda ilerlemek istiyorsa sürekli kendini geliştirmesi lazım Linuxu hatmetmesi lazım ve bana göre phyton kesinlikle şart

dil işi çok ayrı bi dünya ben sadece üniversite öğrencisiyim, sadece 1 dönem donanım ağırlıklı c++ gördüm konuşmak ne haddime ama anladığım kadarı ile dilden ziyade kütüphaneler, frameworkler önemli. yoksa her iş her dille halloluyor diye düşünüyorum. atıyorum türkiye full ipv4 senin yaptığın server client bir uygulama ipv6 odaklı işlem yapıyor pythonda ip manipülasyonu için kütüphane var https://docs.python.org/3/library/ipaddress.html ama c++ ta yok kendin yazman lazım.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

kali linux yani linux ve dil öğreniyor kapsamlı hangi eğitimi almalı , kendini geliştirmeyi seven biri zaten 

Toplam Hit: 1330 Toplam Mesaj: 7
eğitim siber güvenlik