Ekpss İçin Kaynak Kitap Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben önlisans düzeyinden ekpss'ye gireceğim.

Kaynak olarak konu anlatımlı kitap ve soru bankası bakınıyorum. 

Tavsiye ettiğiniz yayin evleri neler?

Not: Önemli olan tanıdık diyecek arkadaşlara tek sözüm var; Benim görevim yüksek puan almak

Geri kalan kısımları dert etmek değil. 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Bölüm ne hocam?

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

benim hocam yayınları iyidir.  soru bankalarında da güzel sorular var. şiddetle tavsiye ederim.  video ders notları + soru bankalarını al kesinlikle.

beyaz kalem'e bulaşma. sorular hatalı, cevap anahtarları hatalı.

657 yayınları, irem yayınları güzeldir. keza tasarının da öyle.

konu anlatımlılar olarak benim hocam videoları + video ders kitapları.  soru bankası olarak da beyaz kalem, pegem dışında çöz gitsin ne bulursan.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2012 ömss sınavında türkiye 11.ncisi oldum

2014 ekpss sınavında türiye 6.ncısı oldum

2018 ekpss sınavında tam puanla 1. oldum (benimle beraber tam puan alan 13 kişi varmış)

2012 yılında yanlış tercihten atanamadım,

2014 yılında karsa atandım, sonra imire tayin istedim. 2017 yılında ihraç edildim.

2018 yılında kılavuzları 8 ay sonra açıkladılar,

ben de ''bu ibneler kılavuzları açıklamayacak, hastaneye yatıp şu ameliyatı olayım'' dedim.

hastaneye yattığım gün kılavular açıklanmış ve tercihler yapılmış, şansımı bahtımı sikeyim

şimdi ek kontenjan atamalarını bekliyorum, ağustosta deniyor, bekliyoruz.

bu sınavlara hiç çalışmadım. hatta 2018 sınavına gireceğimi son gün hatırladım da gittim.

eğer altyapın sağlamsa kazanıyorsun, gerisi hikaye efenim

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

benim hocam yayınları iyidir.  soru bankalarında da güzel sorular var. şiddetle tavsiye ederim.  video ders notları + soru bankalarını al kesinlikle.

beyaz kalem'e bulaşma. sorular hatalı, cevap anahtarları hatalı.

657 yayınları, irem yayınları güzeldir. keza tasarının da öyle.

konu anlatımlılar olarak benim hocam videoları + video ders kitapları.  soru bankası olarak da beyaz kalem, pegem dışında çöz gitsin ne bulursan.

Teşekkür ederim, bu yayınlara bakacağım. 

@Naruto bölüm bilgisayar teknolojisi ve programlama

@DanLev evet temelim iyi değil ve zaten bu sebeple çalışmak amacım. İstisnai birisi olabilirsin ama ben olmadığımın farkındayım ve bu sebeple çalışmak istiyorum. 

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 814 Toplam Mesaj: 5
ekpss soru bankası konu anlatımlı kitap