folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum , Yardım.

Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum , Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

hacılar benim ekran kartı 32 mb onboard bi ekran kartı.şimdi ben yeni bi ekran kartı alırsam , bu onboard olanı çöpe atarsam , benim ram in performansında bi düşüklük olur mu onboard olduüu için ? + bana 256 mb bi ekran kartı , performansı yüksek ve bütçeyi kasmayacak bi ekran kartı söyleyebilirmisiniz?

şimdiden tşkler...

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

dai ben pek anlamam donanımdan (yazılımdanda anlamam ama çaktırma) şimdi dai

1.onboard ekran kartını nasıl çöpe atacan benim bilidiğim kadarı ile onnboard kartlar anakarta entegre edilmiştir

2.32mb diyorsun yani büyük ihtimalle eskidir (2000 yılından falan) büyük ihtimallede agp dir

3.yeni çıkanlar pci express karlar olmaz uyarmı bilmem ama taşaklı bişi istersen nvidia 256 mb fx5500 ii olur veya üstü (uyarmı bilmem ama) mesela 64 mb mx440 alabilirsin 

ama gene sen beni pek sallama bu işi bilen var sitede (donanımcı) ben fikrimi ve bildiğimleri (doğrularmı yanlışlarmı bilmiyorum) anlattım

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    hocam pcı mı agp mi diyecem ama pcı olamaz zaten. ozaman sen 6600gt agp al.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
Toplam Hit: 837 Toplam Mesaj: 3