folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Elektrık- Elektronık Muh Son Sınıf Ogrencısı Kararsızz!!

Elektrık- Elektronık Muh Son Sınıf Ogrencısı Kararsızz!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    arkadaslar ben elektrık elektronık muh son sınıf ogrencısyım ve henuz ne yapcagıma karar vermedım bolumun alanı cok genıs oldugundan kendımı hangı yolda gelıstırcemı anlıyamadım pıyasdakı talebın en cok hangı yonde oldugunuda tahmın edemıyorum acıkcası tek bıldım  pıyasanın kotu oldu devlet babada bı kısı almıs bu sene :) kendı ısımı kurmak ıstıyorum ama bunun ılk etapta doru olabılırımı olursa ne tur bı ıs olur hangı ıslerın onu acık bızım bolumle ılgılı bu konuda yazarsanız sevınırım!!

Güzel değil batmakla gaib olan bir mahbub Çünkü zevale mahkum hakiki güzel olamaz Aşkı ebedi icin yaratılan ve ayine-i samed olan kalb ile sevilemez ve sevilmemeli...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abim de hep kendi işini kurmak istedi. Babamlar engel oldu tabi batar felan diye. Bir şirkete girmişti. İyi ücret alıyordu. Ama sadece pazar tatildi. Sonra ayrıldı. Asistan oldu. Büyük ihimalle de devam edecek. Ama abim elektronik bölümü üzerinde durmuştu. Kendini pic programlama konusunda geliştirmişti. Onun için kendine güveniyordu. Sanırım elektronik üzerine yoğunlaşmak daha mantıklı. Devlet almıyor zaten. Fabrikalar az ücretle çok çalıştırıyor. Eğer sertifikan felan varsa daha iyi olur.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    su an plc ve otomasyon kursuna gıdıyorum zaten ordan bır sertıfıka alcam ama en mantıkıısı kendı sıını kurmak gıbı gelıyorda bunu tabı bılmedende yapmmak lazım ogrenmek ıcın danıstım o yuzden sagolasın

Güzel değil batmakla gaib olan bir mahbub Çünkü zevale mahkum hakiki güzel olamaz Aşkı ebedi icin yaratılan ve ayine-i samed olan kalb ile sevilemez ve sevilmemeli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

yaptığın stajlarda ne üzerine staj yaptın :)

hangilerinden keyif aldın mesela o iş yeri iyi para kazanıyor muydu bunları bi düşün taşın :)

kuzenim haberleşme üzerine staj yaptı telekomda şimdi tek hedefi telekom mesela :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

pic-plc-otomasyon-mekatronik  

bu kısımlarda büyük bir eleman açığı var.

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty61
    musty61's avatar
    Erkek
    ya staj zamanlarında calısmak mecburıyetım vardı stajlarımı yapamadım tam manasıyla anlıyacagınız zaten cokda bıseye elletmıolar stajlarda

Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 6