folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Elinde Nem Alma Cihazı Olan Var Mı?

Elinde Nem Alma Cihazı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ev bodrum katta, duvarlarda küf oluşmaya başladı. eski bi ev değil ama havalanma sıkıntısı oluyor bazen.

yorgan yastık kıyafetler kanepe koltuk her yer ıslak. acilen bi cihaz almazsam hastalancam. 

Elinde uygun fiyata satılık cihaz olan varsa talibim. Letgo da falan hem pahalı hem de ucuz olanlara güvenemiyorum.

daha önce bi arkadaş 2. el almıştı ama bakımı yapılmamış cihaz elinde patladı.

Ev 110 metrekare, odam 15 metrekare..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Hocam o cihazla çözülmez, ancak geçici rahatlatır seni, sonsuza kadar cihaz çalıştırarak mı oturacaksın ya da evin ne kadarına yetecek o cihazın kapasitesi, akı bokunu yani elektrik parasını kurtaracak mı vs. vs. Ev senin mi kira mı bilemiyorum ama biran önce değiştirmeni tavsiye ederim.

TheBattal tarafından 21/Tem/21 02:55 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Hocam o cihazla çözülmez, ancak geçici rahatlatır seni, sonsuza kadar cihaz çalıştırarak mı oturacaksın ya da evin ne kadarına yetecek o cihazın kapasitesi, akı bokunu yani elektrik parasını kurtaracak mı vs. vs. Ev senin mi kira mı bilemiyorum ama biran önce değiştirmeni tavsiye ederim.

bencede zamanında almıştım.boş yere ve para kaybı zarzor satabildim.birde fazla elektrik tüketir.sürekli haznedeki suyu tahliye edicen.peltier li çalışan  makina...

senin çözümün;

1.evi değiştirmek. bu olmaz dersen

2.sürekli havalandırma sağlayacaksın kirli hava ve nemi dışarıya çekecek.bu iş için yapılan aspiratörler var .dündar ev cihazları hasan koç ile konuşabilirsin.dundar.net sitesi.nosunu pm ile atarım.

3.ev deniz kenarı mı acaba.biraz bile uzakta olsa yine şansın yok çamaşırlar nem alır kokar sürekli evin bazı kısımlar yosun bile tutar

not:nem,su buharı sıcaktan soğuğa doğru gider.özellikle pencereler kışın nemli bölgedir.

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 772 Toplam Mesaj: 3
nem alma cihazı