folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eminevim Ne Kadar Güvenilir ?

Eminevim Ne Kadar Güvenilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar duyanlarınız olmuştur eminevim sistemini. Bu firma ne kadar güvenilirdir duyan gören yakınlarında yaşayanlar oldu mu ?

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

şahsen bu tür sistemlere pek güvenmem ama bir arkadaşım bu sistemle ev aldı antep'de, şu ana kadar bi sıkıntı yaşadığını duymadım. ama ben yinede banka ile çalışmayı tercih ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    anil bunu yazdı

şahsen bu tür sistemlere pek güvenmem ama bir arkadaşım bu sistemle ev aldı antep'de, şu ana kadar bi sıkıntı yaşadığını duymadım. ama ben yinede banka ile çalışmayı tercih ederim.

Cinselliğin iki farklı pozisyonu olarak nitelendirilebilir. Fakat biri diğerinden daha acı verici bence; elindeki NAKIT parayı verip uzunca, müphem ve karsız bir bekleyiş... 

Son ekonomik düzen ile birlikte kendime çok tatlı bir savunma mekanizması geliştirdim; bir şey satın alacağım zaman kendimce belirlediğim bir kodu aktif edip, beynimin çalışmaması için çaba sarfedilen kısmına gönderiyorum. Ben buna günaydın öpücüğü diyorum. Mesela ev almaya karar verir gibi olunca; belki de bir eve ihtiyacın yoktur dostum ?, diyorum ve kod, beynimin birileri tarafından çalışması engellenen kısmına bir müddet can veriyor. En azından vazgeçmeye yetecek kadar Sürüyor.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Arkadaşlar duyanlarınız olmuştur eminevim sistemini. Bu firma ne kadar güvenilirdir duyan gören yakınlarında yaşayanlar oldu mu ?

uzaktan tanidikmis sahipler.sistem guvenilir

hipokondriyak tarafından 09/Kas/15 18:54 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Araba almalı versiyonu da var. Bildiğim kadarıyla cemaatçi tayfanın oluşumu.

Siz siz olun şahıslarla iş yapmayın. Göte giren şemsiye büyük olur.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güvenilir.  Ben yine de tavsiye etmem. 

Bir projeye gir temelden daha iyi. Daha kısa sürede alırsın evi. Kira oder gibi. 

Ayrıca projede evler daha çabuk degerleniyor. Istersen haklarını kar ederek satarsın. Farklı bir ev alırsın.  Bakınız: kayasehir projeleri

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 1128 Toplam Mesaj: 7
ev sahip eminevim