En Çok Konuşulan Kelimeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

Eğer en çok konuşulan 2500 kelimeyi öğrenirseniz ,normal bir yazının %85 şini,ikinci 1500 kelimeyi öğrenirseniz ise %95 şini anlayabilirsiniz.(çalıntı)

her neyse şuan fotografik hafızayla yabancı dil öğrnmeye başladım mesala

ant - okunusu ent beyne kodlaması: hayal ediyom şimdi( antır antır karıncalar beni kaşındırıyo) şeklinde hafızaya alıyor ve hiç unutamıyoruz. 

bu şekilde çok kullanılan 3500 kelimeyi öğrencem veriyi size veriyom.istihramım başka yabancı diller bilen müritler aynı benim verdiğim (exel dosyasındaki gibi) başka dilleride bulurlarsa çok iyi şimdi işe gidiyom sabah görüşürüz hadi good bye

ah unutmadan dosya:

http://rapidshare.com/files/134563957/en___ok___eyedilen_kelimeler.xls.html 

Ayrıca çok şekersin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    benim konuşulanlardan anlamadığım yok Allahalla..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    emo götlerının yzdıklarını anlayabılıcegımız bır dıl kıtapcık ebook varmı ? :D:P

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    saol hocam sanırım bahsettiğin kelimeleri absürd hikayelerle ilişkilendirerek akılda kalıcılığını sağlıyoruz bi iki tavsiyede bulunayım belki işe yarayabilir sanırım lodos ingilizce türkçe sözlük onda ezberlemek için bi fonksiyon var sana her gün belirlediğin kadar kelimeyi belli aralıklarla 2 - 3 dk değiştirebiliyosun sonra yine aralıklarla test şeklinde soruyo kelimeleri belki faydası olur ayrıca sözlükle dahi olsa ingilizce metin çevirmeye çalış tekrar eden kelimeler kullanımı falan belki kafanda yer eder
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

End0t0ksiN bunu yazdı:
    -----------------------------
    emo götlerının yzdıklarını anlayabılıcegımız bır dıl kıtapcık ebook varmı ? :D:P

xD xD xDbek sanmıyrm onnar ayrı bi dünya uzaylıca o yeni çıkdı xD xD xD

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

End0t0ksiN bunu yazdı:

önce senin yazdıklarını anlayabilecek bi' şeyler lazım ;) 

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
Toplam Hit: 1678 Toplam Mesaj: 6