En Güzel Görünümlü Ssh Clienti Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

putty baydı artık. bazı görsellere denk geliyorum webde gezinirken çok güzel fonta sahip ssh ile linux terminali ile bağlantı sağlamış görseller var. putty için modlama gibi olanaklarımız var mı? yoksa güzel görünümlü bir ssh client arıyorum. (işletim sistemim windows 10)

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

güzellik arayanlar genelde gui tercih ettiği için geride kalanlar daha güzeli olsun diye kasmıyor ama daha işlevsel olsun diye çabalar var onun da client ile ilgisi yok.

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

SecureCRT var şirkette bunu kullanıyoruz çok faydalı 

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Kast ettiğin resimleri at ki millet  görsün. Biz ne bilelim nasıl bir görsellik istiyorsun ki ne önerelim?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

aradığım buydu. https://www.bitvise.com/ssh-client-download  

linux ssh command

puttyden sıkılanlar buyrunuz efenim. google da arayıp bulamadığın şeyi youtubede arayınca buluyorsun bazen. ilginç. 

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 1545 Toplam Mesaj: 5
ssh putty linux terminal