En İyi Program Yapma Programı Ne?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Encoder
    Encoder's avatar
    Erkek
    ewet aradaşlar pascal,c++,delphi,visual basic.................vb.
     hangisi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azeri
    azeri's avatar
    Erkek
    Bence VB

Sayqilarimla...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    en iyisi  diye birşey yok. hepsinin iyi olduğu yönler var. Söyle söyleyeyim eğer veritabanı ile uğraşıyorsan Delphi iyidir ama sistem programcılığı yapıcam diyorsan C yada C++, internetle etkileşimli program istiyorsanda sanırım visual basic iyiydi.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ntxsoft bunu yazdı:

en iyisi  diye birşey yok. hepsinin iyi olduğu yönler var. Söyle söyleyeyim eğer veritabanı ile uğraşıyorsan Delphi iyidir ama sistem programcılığı yapıcam diyorsan C yada C++, internetle etkileşimli program istiyorsanda sanırım visual basic iyiydi.

aynen katılıyorum birde sen hangi programı kullanabiliyosan o daha iyidir,yani yatkın olduğunda daha iyi çalışırsın

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    zuahahahahah ulen hic gulecegim yoktu bea :) zuahahahahah

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ben delphi ve visual basic aynı desek c ve c++ derim :D daşşaklı dil onlar

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 6