folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder En İyi VPN Server Ve İndirebileceğim Adres ?

En İyi VPN Server Ve İndirebileceğim Adres ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

s.a. arkadaşlar.

birşey denemek için VPN server lazım oldu. nette biraz aradım ama her kafadan bir ses çıkınca bende en güvendiğim yere yöneldim.

şimdi bana VPN server client her neyse işte ondan lazım. en iyisi hangisidir, ücretsiz versiyonu varmıdır, ücretler tahmini nekadardır, gibi bilgiler lazım.

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

microsoft vpn server kur hacı. sonra clientlerden baglan. bence en iyisi odur.

edit:

ucretsizi linux de openvpn var onu kullanabilirsin.

hamachi gibi sanal ag olusturma programlarıda var onlarıda kullanabilirsin.

ama senin dedigin professional birsey ise ya linux server uzerinden openvpn, ya microsoft server vpn yada herhangi bir guvenlik duvarı veya modem uzerinden vpn lokasyonu yapabilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

amacım evdeki xp yüklü makinadan, işyerimdeki xp yüklü makinaya bağlanmak. işyerimde intranet var. vpn üzerinden kendi makinama bağlanıp, işleri yürütmek. hamachi teamviewer falan çalışmıyor firewall etkiliyor. vpn i o nedenle düşündüm.

windowsun kini bi araştırayım bakalım. sağol hocam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

eger amacın evdeki makineye baglanmak ise, netsupport kurabilirsin. sabit ip olması gerekiyor diye biliyiroum ama sanırım gateway ayarıyla bu sorunu halledebiliyorsun. rica ederim hocam.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

amacım evdeki xp yüklü makinadan, işyerimdeki xp yüklü makinaya bağlanmak. işyerimde intranet var. vpn üzerinden kendi makinama bağlanıp, işleri yürütmek. hamachi teamviewer falan çalışmıyor firewall etkiliyor. vpn i o nedenle düşündüm.

windowsun kini bi araştırayım bakalım. sağol hocam.

-----------------------------
    kullandıgın firewall ney?

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Vmware e sanala windows server 2003 kur sonra vpn aktif et.. sonra isyerinden evine vpn baglantisi kurabilirsin. max 10 dk ni alır ayarlamak :) takıldıgın yerde pm de atabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocalar ilgi için teşekkürler. ama arada yanlış anlaşılma var. evden işe bağlanmam gerekiyor. işten eve değil.

entel hocam, firewall benim erişimimde değil. ne olduğunu bilmiyorum, zaten bilsemde herhangi bir ayarını değiştiremem. :S

Toplam Hit: 2391 Toplam Mesaj: 7