folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder En Kolay Hangi Bankadan Kredi Alırım

En Kolay Hangi Bankadan Kredi Alırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

Calisiyorum eve çatı katı yaptırıp oturdugum evi kiraya veri cem Su anda 2 binliram var 2 bin lirada kredi alıp 4 bin tl ye cati katı yapicam en kolay hangi  hangi bankadan alirim

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

MMCEP tcno yazıp 3280 e göndersene bir 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Kredi kartı kırdır 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Kredi kartı kırdır 

Doğru kredi karti cikartayim

flybatwin tarafından 04/Ara/17 20:08 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Limit varsa kredi kartında online alışveriş sitelerinden küçük 2 liralık alışveriş yap(gibi göster) taksitle çektir o kişinin hesabına geçsin ondan elden al

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara varsa ondan çekebilirsin. Kredi puanın yeterliyse anında onaylanıp hesabına geçiyor para.

15 gün içerisinde vazgeçip faiz ve vergisini ödeyip krediyi iptal etme hakkında var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

4 Bin e çatı karı nasıl oluyor. Sadece eşya mı?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

1 yılda 25 başvuru sayım var. Kredi notum 1260. Vakıf, garanti, iş, ziraat, finans, denizbank, akbank, ingbank, şekerbank, hcbs, teb olmak üzere totalde 26 kredi kartım var. Ayrıca 6 tane de aktif kredim var. Bugün tek tek bankaları gezdim kimse bir kuruş kredi vermedi. Son çare denizbank a gittim kurumsal da işletme kredisi adı altında 7500 tl kullandım. İlaç gibi geldi kendisi. Denizbank kmh ve kredi konusunda oldukça bonkör.

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cache bunu yazdı

1 yılda 25 başvuru sayım var. Kredi notum 1260. Vakıf, garanti, iş, ziraat, finans, denizbank, akbank, ingbank, şekerbank, hcbs, teb olmak üzere totalde 26 kredi kartım var. Ayrıca 6 tane de aktif kredim var. Bugün tek tek bankaları gezdim kimse bir kuruş kredi vermedi. Son çare denizbank a gittim kurumsal da işletme kredisi adı altında 7500 tl kullandım. İlaç gibi geldi kendisi. Denizbank kmh ve kredi konusunda oldukça bonkör.

aynı durumda iken, aynı şekilde denizbanktan işletme kart çıkartıp 7500 kullandım, -buraya başka şeyler yazacaktım konu gizli değilmiş ticari itibar falan zedelerler beni.- evet denizbank iyidir:)

iso tarafından 05/Ara/17 01:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yakınlarından borç alabilirsen öyle hallet 2000 lira çok yüksek rakam değil , bankaya bi bulaşam bi daha kurtulamıyor :)

le le le sakine
Toplam Hit: 1106 Toplam Mesaj: 10
cati kati