En Paradan Kredi Çekmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkadaşlar şimdi vadesiz hesabıma tanımlı 1500 lira ekpara limitim var.

ben burdan 1500 ü çeksem faiz işledikçe sadece faizi ödesem oluyormu? yoksa ana parayıda ödemem gerekirmi ?

elbette ödeyeceksin üzerini ketçapladığım diyebilirsiniz.  bizim şimdi bankada buna bener bir ürünümüz var parayı çekiyorsun her ay işleyen faizi ödediğin sürece kimse gık çıkarmıyor.

eğer öyle ise 1500 çekeyim diyorum durumlar toparlanana kadar aylık 50 50 faizini öderim sıkıntı yok.

geçenlerde en para için bir arkdaş bu ek para kredileri ile uğraştığını söylemişti oradan hatırladım bir sorayım dedim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

öhöm

hesap mütemadiyen eksidedir aylık faiz işletir 3-5 eline para geçince yatır faizi öde bigün kalsın hesapta , ertesi gün al kullan yine 

edit : hepsini çekersen her ay ödemen gereken asgari tutar var onu yatırman lazım hesaba , birgün kaldıktan sonra çekebilirsin yine

umit tarafından 20/Kas/17 14:52 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Hocam sadece faizi ödediğinde kimse gıkını çıkarmıyor. 750 tl ye 16 17 tl ödüyorum. Sadece 16 17 tlyi ödüyorum yani

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

tamam o zaman ben de 1000 filan çekeyim diyorum zamanı geldiğinde işleyen faizi öderim 2 3 ay kadar o şekidle devam ettirsem sıkıntım yok sonra hallederim :) malum yılbaşı geliyor mayonezleneceğiz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

hocam sadece faizi ödersen sıkıntı çıkmaz ama borcun hiç azalmaz.

Bir de şöyle bir şey var sanıyorum, 1 yıl boyunca hesap hiç artıya çıkmazsa artık yatırdığın parayı kullanamıyorsun. Enpara'da var mı bilmiyorum ama, mesela ziraat'te böyle bir durum var. Yani sen yine tüm paranı enpara'da tut ki ara sıra artıya çıkabilmeye çalış. Yani eline 2000 tl para geçerse hesabına yatırıp geri çek. Bu şekilde sınırsız süreyle kullanmaya devam edebilirsin, memlekette çoğu kişinin hesabı hep ekside zaten. Sıkıntı olmuyor. 

Selametle.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

eyvallah o şekilde kendi bankamda -deyim zaten :) anladım sistemi ama.

kendi websayfasında faizi ve anaparayı ödemek diye belirtmiş o yüzden sormak istedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam aklında olsun, telefonla destek sistemini arasaydın daha hızlı cevap alırdın. Türkiye'nin en hızlı destek verme özelliğine sahipler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Hocam sadece faizi ödediğinde kimse gıkını çıkarmıyor. 750 tl ye 16 17 tl ödüyorum. Sadece 16 17 tlyi ödüyorum yani

Ben de geçen aradım o zaman -400'deydim 400'e 30 gün faiz 8TL Falan demişti. 

Kasım ayında aradım, Ocak başına kadar sadece faizi ödeyerek gidebilirsiniz demişti. 

Şuan -750'deyim. Tam hesabım da zaten -750'idi. Düz hesap dediğin gibi 16-17 TL Faiz olacaktır. 

Ama genciz bu konulara çok bilgi sahibi olamıyorum. Aralık Ayının 1'inde ben Tutup Kasım ayının 30'günlük -750'inin faizi olan 
    16-17 Lira için Eksi hesaba +20 TL Yatırsam Aralık ayı başın da O 20'yi çeker çektiğinde de faizi olarak alır dimi ? 

Ama -750 durur hala bir daha ki ay isterse olsun faiz 30 Tl Öderim. Önemli olan -750'yi Bir süre +'ya çeviremeden 
    Faizini ödeyerek ne kadar gidebildiğim. Ayrıca faizi de ödemeyi çözemedim hala. Nasıl olacak. Eksi hesabın için de 
    Attığın 20 Lira Ayın ilk günü -750'nin faizi diye alınır diye düşünmekteyim. Başka ödeme şekli yok çünkü. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 991 Toplam Mesaj: 8
enpara sanal kart