folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder ßenden ßi Kaç Amatör Derin Sözler :P

ßenden ßi Kaç Amatör Derin Sözler :P

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    yaw canım sıkıLdıkça yazıom işte payLaşmak istedim ßeLki payLaşarak yanLızLığım geçer..

MutLuLuk: Çocukken kumda ßeraber oyunLar oynadığım, ßeraber yaramazLık yaptığımız eski ßir dost.. GörüşmeyeLi çok uzun zaman oLdu..

ßir ormanım vardı benim hayaL dünyamda kurup yeşerttiğim; içine tüm sevdikLerimi, dostLarımı ve tüm umutLarımı koyduğum.. Sonra ßir iLkßahar günü en verimLi döneminde yangın çıktı.. Yandı küL oLdu ormanım içindekiLerLe ßeraßer..

ELime kaç kere aLdım ßaßamdan yadigar kaLan tozLu küfLü siLahı.. Ama karar veremedim hiç, kime sıkmam Lazım; kafama mı? yoksa hayata mı?

İster götü kaLkık de ister kendini beyenmiş.. Artık hiç umrumda değiL kim ne demiş!

Hayatım tıpkı ßir oyun gibi; iLerLiom.. LvL atLayıp düşüyorum ben de.. Ama ßiLiyorum ki eLßet game over oLacağım tıpkı her oyun gibi..

İstediğim ßana şah damarımdan daha yakın ßir dost değiL, istediğim gerektiğinde onun için şah damarımı kesecek kadar güveneßiLeceğim ßir dost!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    "Dünyanın gördüğü her büyük başarı, önce bir hayaldi. En büyük çınar bir tohumdu, en büyük kuş bir yumurtada gizliydi."

Allen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    imzamı attım ..konuşmama gereq var mı..!! :f

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    derin konular mı :) anlayamadım walla
    bunun ne işi war derinde
    noel her şeye atlar bugünde :):)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ulan söylemeyeyim ..söylemeyeyim dedim..!! yine sölettin mina kyimm..!! :) konunun genelde olması daha uygun olur..!! zaten bende benim imzayı ..gösterdim ..imzamda evrensel içerikli bi mesaj içerdiği için genelde olması daha güsel olurdu :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    tamam işte bende öyle diyom ne işi war derinde konuyu genele almak lazım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    güzel sözler kardeşim eyw

İster götü kaLkık de ister kendini beyenmiş.. Artık hiç umrumda değiL kim ne demiş!

.
Toplam Hit: 4754 Toplam Mesaj: 7