Eset Endpoint Securit(Sınırsız)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ESET EndPoint Antivirus 5.0.2126.3 TR

Kapsamlı, çok katmanlı koruma

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Program katılımsız sürümmü ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bunun normal sürümden farkı nedir ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

ESET Endpoint sürümünün, standart ESET sürümünden farkı; sunucular için uzaktan yönetim seçeneği sunması, daha gelişmiş güvenlik ve ayrıntılı özelliklere sahip olmasıdır. Bu sürüm firma ve kurumsal işletmelere sunulmaktadır. Ve tabiki Security sürümü Antivirus sürümlerinden daha kapsamlı güvenlik sağlar.

Verilerinizi 25 yıldır AV dünyasına yenilikler katan çok katmanlı korumaya emanet edin.
    Firma ağlarına yönelik çift yönlü güvenlik duvarı, web kontrolü ve uzaktan yönetim içeren hepsi bir arada güvenlik çözümü.

ESET EndPoint ile Gelen Ek özellikler

# Şimdi Dahada Iyi Ve Akıllı Tespit

# Tüm ölçekten firmalar için bulut destekli tarama, aygıt kontrolü ve uzaktan yönetim gibi gelişmiş teknolojiler içeren antivirus ve antispyware koruması.

# Uç Nokta Koruması

# Firma ağınızı kanıtlanmış antivirus, antispyware ve gelişmiş aygıt kontrolü özellikleri ile güvence altına alın. Geniş özelleştirme seçenekleri içeren ve sistemlerinizi yormayan korumaya güvenebilirsiniz. ESET ThreatsSense ve bulut tabanlı tarama teknolojisi ile uç noktalarınızı koruyun ve antispam çözümü ile istenmeyen e-postaları posta kutunuzdan uzak tutun. Aygıt kontrolü sayesinde yetkisiz USB ve CD'lerin firma bilgisayarlarına erişimini engelleyin.

# Uzaktan Yönetim

# Tek bir yerden tüm ağın güvenlik durumunu izleyin. Geniş bir yelpazedeki özelleştirme seçenekleri sayesinde sistem güvenliğinizi dilediğiniz şekilde ayarlayın.

.: Kurulum Notları :.

# 18.11.2012 Tarihi Güncellemelerini İçerir.
    # Sisteminize Uygun Olan Sürüm Kurulur.
    # 32 Bit ve 64 Bit Kurulum Dosyaları Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır Dosya Boyutu Azalmıştır.
    # Sisteminizde 10 Tane Antivirus Olsa Bile Kurulum Kapanmayıp Devam Edecektir. Kurulmama Sorunu Çözülmüştür.
    # Lisans Ömür Boyudur Güle Güle Kullanın :))) Sorunsuz Güncelleme Yapmaktadır.
    # ESET'in Daha Önceki Sürümü Sisteminizde Kuruluysa Kaldırmanız Gerekmektedir.
    # ESET NOD32 - Kurulumu Tamamlandı Yazısı Gelene Kadar Lütfen Bekleyiniz…

ESET EndPoint Security 5.0.2126.3 TR 32-64 Bit

ESET EndPoint Antivirus 5.0.2126.3 TR 32-64 Bit

sansar55 tarafından 05/Şub/13 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam emeğe saygı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

indiriyorum hocam sağol 

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kendisini bile koruyamamış bizi mi koruyacak. fsecure akar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

kendisini bile koruyamamış bizi mi koruyacak. fsecure akar.

fsecure akar demişşsin.foruma verip paylaşım yapsan.bizde faydalansak olmazmı acaba

Toplam Hit: 1587 Toplam Mesaj: 8