folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eşim İçin İş Arıyoruz (Editörlük)

Eşim İçin İş Arıyoruz (Editörlük)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 7-8 aydır eşim için iş arayışındayız lakin olumlu bir sonuç alamadık. 

Kendisi marmara iletişim fakültesi - gazetecilik mezunu.
    3.5 yıldır çalıştığı iş yerinde çalıştığı departman kapatıldığı için ayrılmak zorunda kaldı. 

Dergilerde, ajanslarda, gazetelerde, web sitelerinde içerik yazarı, editör olarak çalışabilir. 

Piyasadaki tüm kariyer sitelerindeki ilanlara başvuruyoruz fakat herhangi olumlu dönüş alamadık. 

Bu imza çok eskidi artık...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

hocam r10.net de konu açabilirsin. r10 da bu işi yapan baya bir bayan var. Özellikle bayan yazar arıyorlar. Sana bir tavsiye daha vereyim , viral makaleler hazırlasın . Makale piyasası 100 kelime 1 tl , viral(Resimli) makale hazırlarsa 4-5 tl arası da kazanabilir.

http://www.r10.net/makale-siparisleri/

Seminerist tarafından 26/Eyl/16 09:53 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

hocam r10.net de konu açabilirsin. r10 da bu işi yapan baya bir bayan var. Özellikle bayan yazar arıyorlar. Sana bir tavsiye daha vereyim , viral makaleler hazırlasın . Makale piyasası 100 kelime 1 tl , viral(Resimli) makale hazırlarsa 4-5 tl arası da kazanabilir.

http://www.r10.net/makale-siparisleri/

Önerin için teşekkürler dostum. Benzer şekilde bi arkadaşımın sitesine destek veriyor şu anda ayda 300 - 500 işte reklam gelirlerinden. ama sabit iş başka

Bu imza çok eskidi artık...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

hocam sitelere makale ekleyecek bir kaç site var bakabilirim sordurabiliriz. 

birden fazla siteyle ilgilenebilir editörlük yapar. içerik girer. 

uygunsa pm atarsın yenge için

kafkavari tarafından 26/Eyl/16 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

R10 üzerinden gazetecelik kariyerini belirterek ilan açın, sabit iş bulabilirsiniz hocam. Şuan ben haber sitesi işini bıraktım farklı bir projede yer alıyorum ama bir kaç teklif gelmişti ret etmiştim. Şansına tekrar gelirse yönlendireceğim mutlaka. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocam neden illa ki editörlük, piyasada asgari ücretle epey iş var, biraz dişini sıksın girsin bir yere çalışsın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Bende marmara mezunuyum, sektörüm değil ama çevreme bir sorayım hocam

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

türkiyenin düştüğü hale bak ya okadar yıl oku emek ver ama gel görki durum bu.Hocam bu durum işsizlik hat safhada bende işsizim ve bizim gibi milyonlar var yoksulluk hat safhada.

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sen git Marmara Universitesinde gazetecilik oku, 100 kelime yaz 1 lira verelim desinler..

Oneride bulunan arkadasa hicbir sey demiyorum sakin yanlis anlamasin. Ulkeye sinirlendim ben. Umumi tuvaleti kullandigimiz miktarda para icin universite mezunu insani kafa yormaya mecbur birakmalarina.

izzmarit tarafından 26/Eyl/16 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 7-8 aydır eşim için iş arayışındayız lakin olumlu bir sonuç alamadık. 

Kendisi marmara iletişim fakültesi - gazetecilik mezunu.
    3.5 yıldır çalıştığı iş yerinde çalıştığı departman kapatıldığı için ayrılmak zorunda kaldı. 

Dergilerde, ajanslarda, gazetelerde, web sitelerinde içerik yazarı, editör olarak çalışabilir. 

Piyasadaki tüm kariyer sitelerindeki ilanlara başvuruyoruz fakat herhangi olumlu dönüş alamadık. 

Peki hocam hangi ildesiniz bilmiyorum ama bu ulusal kanallarda işe alımlar az mı ki ya da yazili basında?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Sen git Marmara Universitesinde gazetecilik oku, 100 kelime yaz 1 lira verelim desinler..

Oneride bulunan arkadasa hicbir sey demiyorum sakin yanlis anlamasin. Ulkeye sinirlendim ben. Umumi tuvaleti kullandigimiz miktarda para icin universite mezunu insani kafa yormaya mecbur birakmalarina.

6 aydir fiili is ariyorum unv mezunuyum bilhassa darbe sonrasi sektorde alim 0. 

Toplam Hit: 1340 Toplam Mesaj: 8
iş arayışı