folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Eski Level CD'lerinin Bir Kıyısındaki Level Underground Ve Beneath The Ground Yazı Dizileri İsteği

Eski Level CD'lerinin Bir Kıyısındaki Level Underground Ve Beneath The Ground Yazı Dizileri İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Nereden girdi bilmiyorum ama bu ikisinden birinde bir müzik vardı ve lanet şey kafamın içinde matkap gibi çalışmasına rağmen bir tane bile upload bulamadım. 

Evde Level cd'leri (VE BENİM AKSİME CD-ROM VEYA DVD-ROM'U) olan biri üşenmeyip atabilir mi ya bu iki köşe yazısı mahiyatında CD'lerin derin köşelerine saklanmış minnak arkadaşları? 

Okuma süresi dahil en fazla tüm cd'lerin içinden geçmek bile 10 dakika falan sürer hayrına bir iki bölüm atabilecek var mıdır? 

Konuyu gizlemiyorum; zira CD'ler armağan olarak verildiği için sorun olacağını zannetmediğim gibi belki benim gibi başka obsesif ruh hastaları da vardır, nimetlensinler yazık.

aha beyle basit html'li bişeylerdi. 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Bende var bayagı bır level cd sı falan , cd oyun vs..

de nerelere kaldırdım acaba. Bakmaya çalışayım senın ıcın 10 gune bulursam bu koseyı ıcerılerınde atarım

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bende var bayagı bır level cd sı falan , cd oyun vs..

de nerelere kaldırdım acaba. Bakmaya çalışayım senın ıcın 10 gune bulursam bu koseyı ıcerılerınde atarım

aga be, hani beyle sağ bacak titrer ama bi pürüz yüzünden tam yarıda kalırsın ya, aynen bu duyguları yaşattın şu an :D 

Çok sıkılıyom