folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Ethereum Multi-İnput Transfer

Ethereum Multi-İnput Transfer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, elimde aşağıda ki gibi 10 tane wallet var ki bu sayı artıyor.

bu coinleri tek bir seferda x binance da hesabima (orada ki eth adresime) aktara bilmemin yolu var mıdır ?

https://i.imgyukle.com/2020/12/20/YAGzfS.jpg 

Suanda sendSindtrasaction Fonksiyonu ile ek ek yapabiliyorum fakat bu sefer her seferinde ödenen fee ler yüksek gelmeye başlıyor. Bitcoinde bunları toplayıp tekbir işlem olarak gönderebiliyoruz. Bunu ETH'de de yapmak mümkünmüdür ? Mümkün ise nasil bir iş akışı olmasi gerekmekte kafayi yeceğim. her işlemte zaten bana gelir iken 2-3 usd komisyon ödeniyor. birde ben gönderir iken öder isem çok masrafım oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

In Ethereum it is not possible to create a transaction where the Ether originates from multiple addresses without the use of smart contracts.

An Ethereum 'message' always has exactly 1 source address and exactly 1 destination address.

Nothing has changed in this regard.

yapacak bişey yok. :d acil değilse ufak miktardakiler dursun isterseniz belki gelecekte vitalik manyağı birşeyleri değiştirir. 

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

In Ethereum it is not possible to create a transaction where the Ether originates from multiple addresses without the use of smart contracts.

An Ethereum 'message' always has exactly 1 source address and exactly 1 destination address.

Nothing has changed in this regard.

yapacak bişey yok. :d acil değilse ufak miktardakiler dursun isterseniz belki gelecekte vitalik manyağı birşeyleri değiştirir. 

bende bu mesaji gördüm de bunu yazan kişinin pek söylediğine güvenemedim. Bir sistemim var; para yatırmak isteyen kişi ben yatirim yapicağim diyor; ayni bir crypto borsasi gibi; o işlem için bir address oluşturuyorum. Kişi o address'e coin'i yolluyor. sistemde kullanıyor. kalan parayi x bir zaman sonunda çekmek istediğinde ben kişiye gönderiyorum. Kişi 1 eth yolladı. borsadan kazandı 3 eth çekiyor. burada 1 eth'si bir address'den, 0.5 eth si bir adresden. 1.5 eth si bir address den yolluyorum. Ki burada ki fee problemini adamdan düşüyorum.

Sorun ise benim kasamda 2-3 eth birikiyor ve artık bu benim kar'ım. bunu çekeceğim zaman her address de 0.001 gibi meblalar kalmış oluyor bu işlemler için ödenen gas fee leri yüzünden kullanamiyorum. Elimde onlarca address var ama kullanamıyorum. ek olarak bütün address ler ayni xpub addressinden hdwallet ile dPath den yaratılmış durumda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

bi up olsun :) umut bizim ekmeğimiz.

Toplam Hit: 873 Toplam Mesaj: 4
ethereum transfer ethereum