folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Ev İçin Projeksiyon Cihazı Arıyorum

Ev İçin Projeksiyon Cihazı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar evde film izlemek için ucuz yollu uzun ömürlü projeksiyon cihazı arıyorum önerilerinizi bekliyorum. elinde olup da ikinci el filan vermek isteyen varsa kabulümdür. Forumdaki konuları karıştırdım eski olduğu için önerilen cihazlar artık stokta yoklar. Evin duvarları pek tv taşıyacak şekilde değiller o yüzden projeksiyon cihazı düşünüyorum en fazla 2metreye 2 metre olur fazla bile.

Şimdiden teşekkürler 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar evde film izlemek için ucuz yollu uzun ömürlü projeksiyon cihazı arıyorum önerilerinizi bekliyorum. elinde olup da ikinci el filan vermek isteyen varsa kabulümdür. Forumdaki konuları karıştırdım eski olduğu için önerilen cihazlar artık stokta yoklar. Evin duvarları pek tv taşıyacak şekilde değiller o yüzden projeksiyon cihazı düşünüyorum en fazla 2metreye 2 metre olur fazla bile.

Şimdiden teşekkürler 

geçen gün şokta vardı bir bak istersen hocam, link bulamadım. 

salla gitsin ölecez zaten :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    yustang bunu yazdı

Şimdiden teşekkürler 

geçen gün şokta vardı bir bak istersen hocam, link bulamadım. 

Bitmiş sanırım 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

hocam ben banggooddan aldığım bir cihazı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum salonda, açıkcası denemek için almıştım ucuz yollu bir alet, bakalım tv yerine geçebilecekmi, yoracak mı vs gibi endişelerim vardı denemek istedim ucuz bir şey alıp, o kadar çok alıştım ki normal tv artık çok küçük geliyor gözüme. bizim evde tv kanalları izlenmez, ses ya da ambians olsun diye youtube açıyoruz ya da platformlardan dizi/film.

3 senede benim cihaz baya bi tozlandı ve lekelenmeye başladı. ben de yeni cihazlar araştırmaya başladım ama bilindik üst düzey markaların fiyatları da uçmuş gitmiş.

https://www.hepsiburada.com/vankyo-leisure-495w-4k-destekli-5g-wi-fi-bluetooth-lcd-led-projeksiyon-cihazi-220-inc-yansitma-dolby-audio-hoparlor-p-HBCV000023XJDF

en son şu cihazı takibe aldım, ben bakmaya başladığımda 2bin lira falandı bir kaç ayda 2 katına çıktı. youtube'da da projeksiyon inceleyen değerlendiren öneren kanallar var, ihtiyacın doğrultusunda onlara bakabilirsin

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    AntiSeptiK bunu yazdı

hocam ben banggooddan aldığım bir cihazı yaklaşık 3 senedir kullanıyorum salonda, açıkcası denemek için almıştım ucuz yollu bir alet, bakalım tv yerine geçebilecekmi, yoracak mı vs gibi endişelerim vardı denemek istedim ucuz bir şey alıp, o kadar çok alıştım ki normal tv artık çok küçük geliyor gözüme. bizim evde tv kanalları izlenmez, ses ya da ambians olsun diye youtube açıyoruz ya da platformlardan dizi/film.

3 senede benim cihaz baya bi tozlandı ve lekelenmeye başladı. ben de yeni cihazlar araştırmaya başladım ama bilindik üst düzey markaların fiyatları da uçmuş gitmiş.

https://www.hepsiburada.com/vankyo-leisure-495w-4k-destekli-5g-wi-fi-bluetooth-lcd-led-projeksiyon-cihazi-220-inc-yansitma-dolby-audio-hoparlor-p-HBCV000023XJDF

en son şu cihazı takibe aldım, ben bakmaya başladığımda 2bin lira falandı bir kaç ayda 2 katına çıktı. youtube'da da projeksiyon inceleyen değerlendiren öneren kanallar var, ihtiyacın doğrultusunda onlara bakabilirsin

https://www.oyuncakhobi.com/vankyo-leisure-495w

Orijinal sitesi burası hocam. Ben buradan aldım gayet temiz geldi. Bu siteden alırsanız perde hediyesiyle birlikte geliyor. 

Görüntü kalitesi olarak gerçek 4k ya yakın bir deneyim yaşatıroyr. 55 ekran tv çocuk gibi kaldı yanında :) artık duvarda izliyorum herşeyi

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Up. Güncel tavsiyesi olan var mı?

@rappermcs nasıl hocam  vankyo memnun musun 

Parlaklık durumu, renkler, görüntü kalitesi, işletim sistemi, gündüz cama güneş ışığı vurunca falan ne kadar üzüyor?

...said addicted.
Toplam Hit: 920 Toplam Mesaj: 6
projeksiyon projeksiyon cihazı önerisi