EXE Joiner İle İlgili Bi Soru.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bullock
    Bullock's avatar
    Erkek

Beyler ben server.exe'yi bir .xls uzantılı dosyayla birleştirmek istiyorum.Ayrıca adam buna basınca server.exe arkada açılsın fakat .xls dosyası da normal olarak adamın karşısına çıksın.Yani bi şey çakması adam.

Ayrıca icon da .xls iconu olmalı.

Böyle bir şey var mı?Link?Yoksa çok abartı mı oldu?

I could not find eyes like hers.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/download/filejoiner.exe 

bizde imkansiz yok hoja

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bullock
    Bullock's avatar
    Erkek

Sağol hoja.İndirdim.Güzel ve çok basit bi program.

Fakat bi soru daha soracam.Programda 2 dosya ekledikten sonra birisinde normal ötekinde hide yazıyo.Bunu anladım.Ben bu hide olacak dosyayı server.exe yapıyorum.Fakat altta system,windows,root gibi şeyler var.Ne ayak?Şimdi ben adama dosyayı gönderince hem .xls dosyası hem de server.exe hemen açılacak mı?Yoksa server.exe dosyasında root seçeneğine tıklayıp yeniden başlatınca mı açılacak server.exe?

Kısacası ordaki seçeneklere ne işe yarıyo?Dosyaların kopyalanacağı yer mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Digimensch
    Digimensch's avatar
    Erkek

Birde program birlestiriken Nortona yakalaniyor.

Acaba bunu Nortona nasil yakalanmaz hale getirebiliriz???

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bullock
    Bullock's avatar
    Erkek
    Norton'u o anda disable etmek işimize yarar mı acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AToMKaRiNCa
    AToMKaRiNCa's avatar
    Erkek
    Şimdi şöyle bir durum var. Bu server.exe muhabbeti beni çıldırtırdı.En azında bir 15 kişiye gönderdim. Server.exe yi bir gül resmi ile birleştirdim.Neyse gönderdiklerim vatandaşlar arasından server.exe yi açanlardan teşekkür üstüne teşekkür alıyorum gül resmini çok beyenmişler :)) Gelelim işin uyuz olduğum tarafına. Ben bu server.exe dosyasını yutturduğum adamlardan bir türlü mail alamıyorum. Adamlara zokayı yutturuyorum ama ortada adamın online ve ip numarasını bana bildiren mail yok. İcq danda birşey gelmiyor. Birde şöyle bir durum var ben bu serveri kendi bilgisayarımda çalıştırdığım zaman şak diye mail geliyor. Sorum şu ; acaba ben neden bu adamlardan mail veya icq iletisi alamıyorum.Bide şunu söylemek istiyorum serveri oluştururken Nortonu disable etmek lazım yoksa yakalıyor.Server bilgisayara bulaştıktan sonra Norton ancak Keyloger ı buluyor ve siliyor. Hepsi bukadar.Biraz destan gibi oldu ama umarım okurken sıkılmassınız :)))

God İs A Dj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AToMKaRiNCa
    AToMKaRiNCa's avatar
    Erkek

Bu arada ben ProRat programından bahsediyorum. Bir yalnişlık olmasın.Önerdiğiniz buna benzer bir program varsa eğer hiç kaçırmam.Zaten bu ProRat beni kanser etti :)))

God İs A Dj
Toplam Hit: 4351 Toplam Mesaj: 7