folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook - Sayfa Adı Değişimi

Facebook - Sayfa Adı Değişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Yeni bir facebook sayfası aldım.

Yaklaşık 25 bin kişilik organik bir sayfa. Yalnız günlerdir ne yaptıysam yapayım adını değiştiremiyorum.

Bu konuda tecrübeli olan birisi bana yardım edebilir mi ? Cuzi bir miktar ödeme yapabilirim.

Nerde hata yaptığım konusunda en ufak bir fikrim dahi yok.

Tek yönetici benim, daha önce sayfadan yapılan tüm paylaşımları sildim. Herhangi bir gönderide bulunmamakta.

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

25 bin !.. fb bunu değiştirmez hocam insanları yanıltmak adına sayda adını değiştiremiyoruz diye uyarı alırsın ne yazıkki..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliosmansert
    aliosmansert's avatar
    Erkek

Bende de 17 binlik sayfa var birleştirmek için isimini değiştirmeye çalışıyorum, senin aldığın hatayı alıyorum.

Çözümünü bilen varsa söylerse süper olur.

aliosmansert tarafından 04/Nis/17 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

sert
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Ben dün değiştirdim hocam 2 bin kişilik sayfa vardı onayladılar geçen hafta 1k dan aşağıdaydı üye sayısı reddetmişlerdi.. Yanıltma amacı taşıdıgı icin degistirmiyor olabilirler

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bende oluşturduğum sayfaya @isim şeklinde kullanıcı adı veremiyorum.

yetkili değilsiniz diyor.

sayfayı oluşturan benim ama bi türlü isim veremiyorum.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

Ben dün değiştirdim hocam 2 bin kişilik sayfa vardı onayladılar geçen hafta 1k dan aşağıdaydı üye sayısı reddetmişlerdi.. Yanıltma amacı taşıdıgı icin degistirmiyor olabilirler

Hocam nereye yazıyoruz nasıl onaylıyorlar bende değiştiremşyorum ama benim ki örneğin şu şekilde  //fbsayfası\\ ben buradaki //\\ bunları kaldıracağım 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

25 bin !.. fb bunu değiştirmez hocam insanları yanıltmak adına sayda adını değiştiremiyoruz diye uyarı alırsın ne yazıkki..

Hocam benim 450 binlik organik sayfamın ismini değiştirdiler. Bunun bir yolu olması lazım. Dediğin hatayı alıyorum.

Ancak ismin patenti vs hepsi bende. Geçen gün satışa çıkarttığım internet sitesinin sayfası

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

5000 beğeni üstü isim değişikliği yasak. uğrasmayın kapattırırsınız sayfayı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

5000 beğeni üstü isim değişikliği yasak. uğrasmayın kapattırırsınız sayfayı 

Hocam daha önce 450 binlik sayfamın ismi değiştirildi. Bu nasıl olmuş olabilir :/ bir yolu olmalı sonuçta bunun

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

Araya kaynak olacak ama, yeni bir sayfa açtım, şirket sayfası lakin isminin sonunda rakamlar var, username olayı vardı lakin bir türlü o rakamların yerine direk ismi kullanmak için bir yer açılmıyor, var mı bir çözüm. 

Toplam Hit: 1238 Toplam Mesaj: 10
facebook sayfa