Facebook Hesabım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Merhaba tahribat üyeleri başıma,saçma bir olay geldi telefon değişikliği yaptım, kullanmış olduğum facebook üyeliğim kendini kimliğini onayla sistemine aldı, sistemde eski telefondan giriş yapmamı istiyor telefonu 0 layıp sattim giremiyorum  bende hesabı kitledim açmam için benden kimlik vs istedi vermeme ramen  geçerli kimlik istiyor kafayı yedim bütün herşeyim facebook hesabıma bağlıydı..nasıl bir çözüm bulabilirim ?

Break Dance Bboy MaxeL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Merhaba tahribat üyeleri başıma,saçma bir olay geldi telefon değişikliği yaptım, kullanmış olduğum facebook üyeliğim kendini kimliğini onayla sistemine aldı, sistemde eski telefondan giriş yapmamı istiyor telefonu 0 layıp sattim giremiyorum  bende hesabı kitledim açmam için benden kimlik vs istedi vermeme ramen  geçerli kimlik istiyor kafayı yedim bütün herşeyim facebook hesabıma bağlıydı..nasıl bir çözüm bulabilirim ?

Geçmiş olsun hocam, ciddi manada sıkıntılı bir durum. Öneri olarak facebook app indirmenizi daha sonra instagram hesabınıza girmenizi öneririm. Eğer insta ile bağlantısı varsa facebook hesabınızın yabancı biri gibi algılamasını önlemiş olursunuz.

Acı Çekene Saygı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    FrodoTheYuzuksuz bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı

Geçmiş olsun hocam, ciddi manada sıkıntılı bir durum. Öneri olarak facebook app indirmenizi daha sonra instagram hesabınıza girmenizi öneririm. Eğer insta ile bağlantısı varsa facebook hesabınızın yabancı biri gibi algılamasını önlemiş olursunuz.

Hocam hesap şuan kitli vaziyette kimlik yüklemesi yapmıştım  mesaj geldi. Merhaba,

Hesabınızda kayıtlı bilgileri doğrulayan kabul edilir bir kimlik almadığımız sürece size bu hesaba erişim hakkı vermemiz veya talebinizle ilgili size yardımcı olmamız mümkün değildir.

Kabul ettiğimiz kimlik türleri hakkında daha fazla bilgiyi Yardım Merkezi'nden alabilirsiniz: gibi  bende yeni kimlik yüklmeye çalıştıkça sistem hata veriyor kafayı yedim dünden beri

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Up olsun, ulaşabilceğim bir email vs yok mu bilen ? 

MaxeL tarafından 22/Oca/22 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Tarayıcı olarak Opera Kullan..

Kimlik Formatı buyukse kucult ole dene.

PS Bılen bırıne kımlık yaptır ole dene.

DracuLax tarafından 23/Oca/22 00:19 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Hocam aktif  edemiyorum kimlik sayfasına yönlendiriyordu. Şimdi onu dahi yapamıyor tam kitlemiş düzeltemiyorumda çıldırmak üzeriyim

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Hocam aktif  edemiyorum kimlik sayfasına yönlendiriyordu. Şimdi onu dahi yapamıyor tam kitlemiş düzeltemiyorumda çıldırmak üzeriyim

Break Dance Bboy MaxeL
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı
    DracuLax bunu yazdı

mail at hocam, er ya da gec ilgileniyorlar.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    MaxeL bunu yazdı
    DracuLax bunu yazdı

mail at hocam, er ya da gec ilgileniyorlar.

Hocam email bulamadım ki..

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 2411 Toplam Mesaj: 9
facebook üyelik