folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hesabıma Meta Copyright İnfringement Sebebiyle Erişemiyorum. Bu Nedir?

Facebook Hesabıma Meta Copyright İnfringement Sebebiyle Erişemiyorum. Bu Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek

Hocam facebook hesabıma girmek istedim, tarayıcı beni attı.

Sonra tekrar giriş yapmak istedim adımda meta copyright infringement yazıyor, şifremin geçen cumartesi değiştirildiğini söylüyor.

Şifre yenile diyorum benimle alakası olmayan bir mailin başı ve sonu var. Tamamı görünmüyor.

Şifremi ya da hesabımı çaldıracak bir şey yapmadım.

İnternete bakıyorum, sınırlı kaynaklar arasında telif hakkı bilmem ne diyor. 

Neredeyse hiç paylaşım yapmadığım hesabıma ne telifi gelmiş olabilir.

Hesabımı ele mi geçirdiler acaba diyorum, öyle bir emare de yok.

Bilginiz var mıdır? Bu nedir?

Doğrulamak için facebook benden ehliyet ya da kimlik fotoğrafımı istiyor.

Görüşünüz nedir?

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android telefon mu kullanıyorsun ? Bu ara çok sık Facebook, Instagram ve Linkedin hesabı patlatılan görüyorum. Ortak noktaları ise Android telefon kullanmaları.

Yerinde olsam tüm hesaplarımın şifrelerini değiştirirdim.

mkyb tarafından 22/Eyl/23 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoloTurk
    SoloTurk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android telefon mu kullanıyorsun ? Bu ara çok sık Facebook, Instagram ve Linkedin hesabı patlatılan görüyorum. Ortak noktaları ise Android telefon kullanmaları.

Yerinde olsam tüm hesaplarımın şifrelerini değiştirirdim.

Evet hocam android kullanıyorum :(

Edit: Reddit'te son 1 haftada yazılan yorumları okuyorum. Herkeste aynı şikayet. Hiç giriş yapmadığım facebook hesabım nasıl ele geçirilir diye yüzlerce yorum var. Bende de durum aynı aslında. Facebook politikası mı bu anlamadım. Kullanıcılardan kimlik ya da pasaport görüntüsü talep ediyorlar. Bazıları kendi kendilerine hesabın iade edildiğini yazmış, bazıları kurtaramadığını yazmış. Bazıları hesabıma bağlı şirket sayfam yüzlerce takipçim var ulaşamıyorum diye kızgınlığını dile getirmiş. Bakalım kurtarabilecek miyim

SoloTurk tarafından 22/Eyl/23 09:31 tarihinde düzenlenmiştir

Oksijen, belki de yavaş yavaş öldüren bir zehirdir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Araya bende sıkıştırayım bir soru. 2 ay önce tüm hesaplarıma sıfırlama parolası geldi. Biri denemiş işte bende tüm şifreleri falan tekrar değiştirip yoluma baktım. Fakat o zamandan beri Facede mailler çince gibi bir dil ile geliyor. Aradım taradım bulumadım. Sorun bildirdede yazdımda ne dönen oldu ne bir şey yapan. Hala mail gelirken çince gibi bir dille geliyor. Nasıl çözeriz bilen çıkarmı acaba?

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 4
facebook meta copyright infringement