folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Onay Mesajı Sorunu

Facebook Onay Mesajı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

müridler az önce telefonuma facebook onay mesajı geldi.

yalnız facebook kullanmıyorum üyeliğim falan yok :)

sanırım biri benim numaramı kullanarak üyelik almaya çalıştı.

ya bilinçli olarak bu bana ulaşmaya çalışan biri ya da ergenin biri kendi hesabını onaylamak için rastgele numara salladı piyango da bana vurdu.

neyse, numaramı facebook kişi aramada yazınca kimse çıkmıyor ama şifremi unuttum kısmına yazınca birisi çıkıyor resmi falan yok.

işin ilginci şifremi unuttum kısmına telefon numaramı yazınca a***@*****.com şeklinde bi mail adresi çıkıyor "onay kodunu bu adrese gönder" diye bi seçenek var. bunu kullanarak eleman hesabı aktifleştirebilir mi? facebookun böyle bi sistemsel açığı falan mı var acaba?

facebook kullanmıyorum ama bu eleman hesabı bi şekilde aktif ederse, hesap benim numaramla ilişikili olduğu için çok rahat ben gibi davranıp beni tanıyanları dolandırabilir.

diğer yandan cebe mesajda gelen linke tıklasam hesaba giriş yapsam bu sefer de belki uygunsuz siyasi paylaşımlar falan yapmıştır üzerimize kalmasın diyorum.

evet biraz fazla paranoya yapmış olabilirim.

belki de ergenin biri yanlış yazdı numarısını veya bi numara salladı benimki denk geldi... bilmiyorum.

kusura bakmayın maalesef bu facebook işlerinden hiç anlamıyorum :(

daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı?

ne yapmak lazım?

cann tarafından 18/Ağu/17 16:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

O hesabı çal sonra da iptal et.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Numarayla hesabin sifresini sifirla, sonra maili vs degistirip hesabimi silmek istiyorum de ayarlardan.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Numarayla hesabin sifresini sifirla, sonra maili vs degistirip hesabimi silmek istiyorum de ayarlardan.

hocam bilgisayardan girince şifremi unuttuma basıyorum. bir email adrsi geliyor a***@****.com şeklinde buraya doğrulama maili gönderiyor.

ya cebe facebook uygulaması yükliyecem ki istemiyorum belki oradan anca hesaba ulaşabilirim.

ya da cep telefonunda mesajda gelen linke tıklıyacam ama ne olur o zaman bilmiyorum emaili bilmeden hesaba erişebilir miyim emin değilim.

bi şekilde kendimi facebookun ağından kurtarmam lazım :( numaramı sorgulayınca kimse çıkmasın. akraba eş dost falan ben zanneder ekler neyim sonra.

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
Toplam Hit: 1215 Toplam Mesaj: 4
facebook mesaj sms onay