Facebook Otomatik Yorum Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Arkadaslar soyle bir program ariyorum. Facebooktaki sayfalara girecek atilan mesajlarin altina istedigim yorumu atacak. Ban yememek icin araliklarla hesap degistirecek. Bildiginiz boyle birsey var mi? ya da kaca yazdirabilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek

windows kullanıyorsan c# ile 100~150 ye

Linux kullanıyorsan ve şanslıysan bir biraya yazdırırsın :D

istediğin şey kolay birşey o yüzden çok tutmaz freelance sitelerinde yaptırırsın 50 ~150 arasına

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bu şekilde sayfa mı kasacaksın hocam :) manuel de çok zor bişey değil c/p  ;)

bu arada o yorumaltı sayfaları hiç sevmiyorum özellikle spamsı bir hava oluşturuyor.. yazdıracağına beğeni satın al yada fb reklam ver hocam ne uğraşacaksın.. daha kurumsal ve daha reel takipçi alırsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

bu şekilde sayfa mı kasacaksın hocam :) manuel de çok zor bişey değil c/p  ;)

bu arada o yorumaltı sayfaları hiç sevmiyorum özellikle spamsı bir hava oluşturuyor.. yazdıracağına beğeni satın al yada fb reklam ver hocam ne uğraşacaksın.. daha kurumsal ve daha reel takipçi alırsın

hocam manuel kasarim ama 10 yorumdan falan sonra yorum yapmaama izin vermiyo hicbiryerde. tekrar hesap acmak gerekiyo. manuel cok zor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

vallahi böyle bir programı windows da yazacak birileri var ise bende isterim bundan. hatta bunu biraz geliştirebilirsek panelle üye çekimi yapan kişiler var bunlara duruma yorum yaptırma olayıda olabilir. olay şu şekilde olabilir.

öncelikle 100 200 tane facebook hesabı elde etmek lazım. açılabilir bu hesaplar.

sonra bu programa bu hesaplar manuel olarak eklenir. program starta basınca ilk account online olur. hedef gösterilen link girilir ve yan kısıma yazılacak yorumlar text dosyasıyla eklenir. yorumlar ne kadar çok olursa o kadar alternatif olur. örneğin mesela herkes yoruma 1903 yazsın dersin durumda start yapınca bütün accountlar sırayla 1903 yazıp çıkar. böylece 200 tane account varsa 200 yorum olur. bu şekilde de konuşanlar kısmı artış sağlar bu durumda 50k lık sayfada 200k lık bir konuşan potansiyeli yakalarsan o sayfanın ardına geçemezsin. eğer ben bunu yaparım diyen varsa arkadaşa da ben ortak olur programı yaptırabiliriz. :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

curl ile falan php tutorial'ı bilen varsa da ben bir dönüş bekliyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

vallahi böyle bir programı windows da yazacak birileri var ise bende isterim bundan. hatta bunu biraz geliştirebilirsek panelle üye çekimi yapan kişiler var bunlara duruma yorum yaptırma olayıda olabilir. olay şu şekilde olabilir.

öncelikle 100 200 tane facebook hesabı elde etmek lazım. açılabilir bu hesaplar.

sonra bu programa bu hesaplar manuel olarak eklenir. program starta basınca ilk account online olur. hedef gösterilen link girilir ve yan kısıma yazılacak yorumlar text dosyasıyla eklenir. yorumlar ne kadar çok olursa o kadar alternatif olur. örneğin mesela herkes yoruma 1903 yazsın dersin durumda start yapınca bütün accountlar sırayla 1903 yazıp çıkar. böylece 200 tane account varsa 200 yorum olur. bu şekilde de konuşanlar kısmı artış sağlar bu durumda 50k lık sayfada 200k lık bir konuşan potansiyeli yakalarsan o sayfanın ardına geçemezsin. eğer ben bunu yaparım diyen varsa arkadaşa da ben ortak olur programı yaptırabiliriz. :)

takipteyim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 1494 Toplam Mesaj: 7