folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Reklam Hesabı Kısıtlanması

Facebook Reklam Hesabı Kısıtlanması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Şu tarz bi yazı cıkıyor.

Reklam Vermeniz Kısıtlandı

Reklam Erişimi Kalıcı Olarak Kısıtlandı

Facebook hesabınızın talep edilen değerlendirmesinden sonra Reklam İlkelerimize veya diğer standartlara uymadığını tespit ettik. Bundan böyle Facebook Ürünlerini kullanarak reklam veremeyeceksiniz. Bu, nihai kararımızdır.

Müşteri temsilcisine nasıl kolay ulaşabilirim veya bu tarz bi sorunu kolayca nasıl halledebilirim ?

Reklamlar yayınlayamaz veya reklam hesaplarını yönetemezsiniz.Reklam Vermeniz Kısıtlandı

Reklamlar yayınlayamaz veya reklam hesaplarını yönetemezsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Merhabalar.

Şu tarz bi yazı cıkıyor.

Facebook hesabınızın talep edilen değerlendirmesinden sonra Reklam İlkelerimize veya diğer standartlara uymadığını tespit ettik. Bundan böyle Facebook Ürünlerini kullanarak reklam veremeyeceksiniz. Bu, nihai kararımızdır.

Müşteri temsilcisine nasıl kolay ulaşabilirim veya bu tarz bi sorunu kolayca nasıl halledebilirim ?

Reklamlar yayınlayamaz veya reklam hesaplarını yönetemezsiniz.Reklam Vermeniz Kısıtlandı

bu duruma düştüysen müşteri temsilcisine ulaşamıyorsun. Şöyle yapabilirsin. Kısıtlanan hesabını kısıtlı olmayan bir meta hesabına ekle. Ama eklediğin hesap da reklam açık olsun. Oradan direk yardım ile müş. temsilcisine bağlanabilirsin. Kısıtlı hesabın da oraya ekli olduğu için kontrol ederler. Nasıl bu duruma düştüğünü vs. yazmamışsın. Hesap ne zaman açıldı bu zamana kadar kullandın mı yazmamışsın. Nasıl anlayalım :)

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı

Merhabalar.

Şu tarz bi yazı cıkıyor.

bu duruma düştüysen müşteri temsilcisine ulaşamıyorsun. Şöyle yapabilirsin. Kısıtlanan hesabını kısıtlı olmayan bir meta hesabına ekle. Ama eklediğin hesap da reklam açık olsun. Oradan direk yardım ile müş. temsilcisine bağlanabilirsin. Kısıtlı hesabın da oraya ekli olduğu için kontrol ederler. Nasıl bu duruma düştüğünü vs. yazmamışsın. Hesap ne zaman açıldı bu zamana kadar kullandın mı yazmamışsın. Nasıl anlayalım :)

istagram üzerinden reklam veriyorum orada sıkıntım yok ama facebook üzerindende gayrimenkul sayfamın reklamını vermek istiyorum hesap kısıtlı diyor.

Bunlarla ugraşacagıma yeni facebook hesabı acsam ordan devam etsem sanırım mantıklı olur.

Instagram üzerinden kıyafet satışı yapıyordum ve gayrimenkul ilanı veriyordum. başka birşeyin reklamını vermedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Meta hesabı kullanmıyormusunuz? Sanırım siz direk mevcut hesap üzerinden reklam hesabı olmadan reklam çıkıyorsunuz doğrumudur?

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Meta hesabı kullanmıyormusunuz? Sanırım siz direk mevcut hesap üzerinden reklam hesabı olmadan reklam çıkıyorsunuz doğrumudur?

Meta hesabı kullanıyorum. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Eee hocam Face ile İnsta aynı sayfadan gitmiyor mu? @wordros telegramdan ekle bakalım.

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Eee hocam Face ile İnsta aynı sayfadan gitmiyor mu? @wordros telegramdan ekle bakalım.

yazdım hocam. 

işin ilginc tarafı kullanıcı adını degiştirdim yeni sayfanın adında kullanıyım diye onuda vermiyor şuan.

Toplam Hit: 413 Toplam Mesaj: 7
facebook reklam kısıtlaması kısıtlı hesap