Facebook Resimleri Gizleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Merhaba facebook hakkında soru sormak yasak mi bilmiyorum ama Kız arkadşın facebook u var bunun resimlerini arkadaşları olmayan göremesin istiyoruz ama bir türlü yapamadık herkese açık arkadaşlar bana özel felan cıkmıyor olanlarda yine açık arkadaşı olmayanlar görüyor resimleri nasil yaparız albümleri tek tek yada toplu halde dişariya kapatmayi

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Albüm olarak paylaşmışsan albümler gizlilik değiştirebilirsiniz.

Ayarlar gizlilik içinde, Geçmiş gönderileri sınırla derseniz, Sadece arkadaşlar görür herşeyi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek

Arkadaşları dışında görülebilen resimler kapak fotolardır. kapak resimleri için gizlilik ayarları yok. Şimdiye kadar hangi kapak resmini kullanmış ise o kapak resmlerini sil. Albümden silinmeyeceği için sıkıntı olmayacak.

west[at]tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

hacı profil resimlerini aç teker teker ordan seceneklerden sadece arkadaşlar de başka türlü olmaz 

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Resimleri silemem degiştiremem  haberi olmadan yapmam lazım klasör yada profil olarak gizlense iyi olur du ama işte bazilarinda arkadaşın dedi gibi gizleme yok

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 2158 Toplam Mesaj: 5