folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Facebook Sahte Profil Şikayetleri İle İlgili

Facebook Sahte Profil Şikayetleri İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Sürekli birşeyler şikayet ediliyor, birşeyler oluyor.Bi sayfa açsak, üyeler oraya linkleri eklese, ufak açıklama girse; link bankası tarzı birşey ama tam öyle değil.İSteyende arada girip, linkleri şikayet etse nasıl olur ? Her gün bir konu görüyorum.Tahribat != facebook şikayet forumu

Üye | Link | Açıklama

Şeklinde olacak.Üye , sayfa kapatıldığında silecek.Nasıl olur böyle birşey ?? Ne dersiniz ?

Hiç olmadı, tek konuda toplansın bu tarz istekler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Tek konuda toplanma taraftarıyım :|

edit: tbt de mürit müride yardım eder tabiki ben her şikayet et dıyenın soyledıgı profılı sıkayet etmısımdır sadece tek konu altında verılırse daha ıyı olur dıye soyluyorum. Silinen edtler hesap kapatılmıstır der. 2 mesajı bır gonullu sureklı guncelleyebılır hatta :|

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kesinlikle destekliyorum. anasayfada keyfi ya da eski sevgilinin intikamını almak üzere hareket eden konular görmek istemiyoruz, kirlilik oluyor.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkes biraz sinir olduğu adaın profilini şikayet ettirecek tamane şikayet portalı haline gelecek o zaman tahribatın çoğunluğu olduğundan mutlaka kapatılacak profil belki suçu günahı olmayan adamların profilleri de kapanacak böle bir oluşum haline gelirse ama gerçekten çok öenmli bir konu varsa ayrı bir konu açıyor zaten şahsi konular oda yok şu adam pkklı şu adam şucu bucu bilmemeneci tarzındaki şikayetler çok saçma geliyor artık artı hit kazandırıyor ama ne biliyrim admaın kzı arkadaşını resmini almışlardır profil yapmışlardır sahte profil şu bu ona yarımcı oluruzkapatılmasında

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

herkes biraz sinir olduğu adaın profilini şikayet ettirecek tamane şikayet portalı haline gelecek o zaman tahribatın çoğunluğu olduğundan mutlaka kapatılacak profil belki suçu günahı olmayan adamların profilleri de kapanacak böle bir oluşum haline gelirse ama gerçekten çok öenmli bir konu varsa ayrı bir konu açıyor zaten şahsi konular oda yok şu adam pkklı şu adam şucu bucu bilmemeneci tarzındaki şikayetler çok saçma geliyor artık artı hit kazandırıyor ama ne biliyrim admaın kzı arkadaşını resmini almışlardır profil yapmışlardır sahte profil şu bu ona yarımcı oluruzkapatılmasında

hoca tek konu altında toplansın o zaman.Tahribata artık gelip, tek tek bölüm bölüm bakamıyorum.Günde 3-4 kez girip, anasayfadaki konuları inceleyip çıkıyorum.Anasayfada bazen gerçekten çok saçma konular oluyor.

Mesela şu dinle ilgili bi tane vardı 30 sayfayı geçti.Sürekli onu görmek sıkıyor insanı.Yada ne bileyim konuya iptal linki konsun, 300 kişi tıklarsa konu anasayfada gösterilmesin.

Yıllardan beri diyorum şu anasayfada kaliteyi sağlamak şart.Bir şekilde çözülebilir istenilirse.Ben sadece fikir sundum.Ortak güzel bir şekilde çözülsün yeter.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

hoca tek konu altında toplansın o zaman.Tahribata artık gelip, tek tek bölüm bölüm bakamıyorum.Günde 3-4 kez girip, anasayfadaki konuları inceleyip çıkıyorum.Anasayfada bazen gerçekten çok saçma konular oluyor.

Mesela şu dinle ilgili bi tane vardı 30 sayfayı geçti.Sürekli onu görmek sıkıyor insanı.Yada ne bileyim konuya iptal linki konsun, 300 kişi tıklarsa konu anasayfada gösterilmesin.

Yıllardan beri diyorum şu anasayfada kaliteyi sağlamak şart.Bir şekilde çözülebilir istenilirse.Ben sadece fikir sundum.Ortak güzel bir şekilde çözülsün yeter.

dediğin konuyu reneye daha önce ben söylemiştim yönetim silme taraftarı değil ama dediğin gibi bir tane buton konulacak konuya gündemden düşür olacak butonun adı konu silinmeyecek ama tıpkı eski konular gibi yazıldığında gündeme yani top 100 listesine gelmeyecek kontrol yöneticilerde olacak gündemden düşecek konu asla anasayfada gözükmeyecek

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 1110 Toplam Mesaj: 6