folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Sayfa Birleştirmesi Hakkında Yardım Gerekiyor

Facebook Sayfa Birleştirmesi Hakkında Yardım Gerekiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Merhaba müridler sizden bir konuda yardım istiyorum, elimde iki adet sayfa var birinin 800 beğenisi var diğerinide bugün satın aldım birinden 17bin beğeni var ben bu sayfaları birleştirmek istiyorum fakat 17bin beğenisi olan sayfa 800 beğenisi olan sayfaya katılsın istiyorum neden derseniz 800 beğenili sayfayı 1 yıldır kullanıyorum ve paylaşımlarımın silinmesini istemiyorum. 

Şimdi sorum şu sayfayı satın aldığım arkadaş, küçük sayfanın büyüğe katılabileceğini büyük sayfanın küçüğe katılabilme imkanı olmadığını söyledi daha sonrada yapılır ama çok zordur dedi.

Bu konuda bilgisi olan var mıdır. 17k lık sayfayı 800 beğenili sayfaya katabilirmiyiz ne yapmamız gerekir ? Ücretiyle yardımcı olmak isteyen varsa ücret bilgisi hakkında pm atabilir, ücretsiz yardımcı olan mürid olursada ekip olarak bizi mutlu etmiş olur.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Müridler neden cevap vermiyorsunuz bilen yok mu konu up olsun

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

son kez up biliyorum flood yasak ama mecburiyeten yapıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam artık kalktı

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

simdi nasil bilmem ama onceden kucuk sayfa buyuk sayfaya dahil edilebiliyordu sadece

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    SysTeMeRRoR bunu yazdı

simdi nasil bilmem ama onceden kucuk sayfa buyuk sayfaya dahil edilebiliyordu sadece

Galiba haladaha öyle hocam, tahribattan ümidliydim ama sonuca ulaşamadık. Konu silinebilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

tuncay çulha yı bulun facebook da yardımcı olur.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 7
facebook