folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Ve Instagram Reklam Sorunu.

Facebook Ve Instagram Reklam Sorunu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Face ve Insta sayfası için 2 gündür hangi gönderi için denersem deneyeyim, sürekli reklamlarım reddediliyor ve gerekçe sunulmuyor, kafayı yeceğim, daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Nasıl aşabiliriz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

facbooktan reklam açamazsın  yurtdışı ip si ile açılmış yurt dışında kullanılan bir hesapla vpn ile giriş yapıp açıcaksın o hesap sakın tr ip ile giriş yapma patlar

tr ip sile açanlar var fakat yöntemi kimse paylaşmıyor genelde büyük reklam ajansları pastayı yiyor komisyonlı reklam açıyorlar :)

bende ilk hafta sorunsuz reklam vermiştim sonra reklam hesabı askıya alındı

havada durdum,şahitlerim var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    satrekarte bunu yazdı

facbooktan reklam açamazsın  yurtdışı ip si ile açılmış yurt dışında kullanılan bir hesapla vpn ile giriş yapıp açıcaksın o hesap sakın tr ip ile giriş yapma patlar

tr ip sile açanlar var fakat yöntemi kimse paylaşmıyor genelde büyük reklam ajansları pastayı yiyor komisyonlı reklam açıyorlar :)

Obaa, neden ki hocam? O zaman sıfırdan bir hesap açmalıyım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    satrekarte bunu yazdı

hocam yeni bir kart ekle.

https://www.facebook.com/help/contact/1582364792025146/?ref=u2u

buradanda itiraz et

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi konunu sikmek gibi olacak biraz ama, 

sizce söyle bir şey iş yapar mı?

Swarm da bir kullanıcı olduğunu düşünün. Sizin belirlediğiniz saat ve mekanlarda checkin yaparak sizin mekanınızın reklamını yapacak? Profil aracılığı ile reklamı sunacaksınız kullanıcılara?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    satrekarte bunu yazdı

özet geçiyorum bence sebebi bu;

e ticaret işinde bizim türklerin piçliği yüzünden

facebook çalışma şekli şu;

kart bilgilerini girersin reklamı açarsın limiti bitirirsin ertesi gün kullanılan miktar karttan çekilir

örnek;

facebook sana 500tl günlük limit verdi bunu bir günde bitirdin reklamın durudu ertesi gün karttan otomatik parayı tahsil ediyor

bir hafta sonra facebook limiti arttırıyor örnek 5000 tl limite çıkardı sen günlük 5000 tl lik reklam açıyorsun  bitiryorsun ertesi gün karttan otomatik tahsil ediyor

bizim akkıllılar kurnaz ya;

sisteme sanal kart girdi ödemeyi düzgün yaptı limiti çarpacağı meblaya getirince 15 bin 50- 150  bin herneyse ödeme günü gelince sanal kartı iptal ediyor

facebook parasını alamıyor reklam çıkıldı ve parası cepte:)

facebook hesabı askıya alıyor

bizimkiler yeni hesap açıp yoluna devam ediyor komiayonla reklam açanların çalışma şekli bu çift yönlü vurgun

5-6 yıl önce öyleydi şuan hala aynı galiba

türkiye ip lerinden açılan hesaplar patlıyor

trden reklam açanlar var ama adamlar ekmek yiyor bu işten kimse bilgi vermiyor püf noktası illaki vardır

havada durdum,şahitlerim var
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

@kafkavari  hocam zaten ilk kartı eklediğimde reddetti bu eklemiş olduğum ikinci kart, elde başka kart kalmadı anasını satayım :D

@satrekarte hocam bilgiler için teşekkürler, senin yöntemi deneyeceğim de face hesabı ayarlamaya çalışıyorum :)

@sLeymN hocam yapar yapmasına da çok kısıtlı bir kitleye hitap edersin bu yüzden de uğraşmana değmez derim.