folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Fake Kullanmadan Bi Msn Nası Çaılınır?

Fake Kullanmadan Bi Msn Nası Çaılınır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

uzun zaman önce biz 2 ortak bi site açmıştık.Ama ortaam bana ihanet etti.Bende onun msnini çalmak istiom.Ama lavuq bi türlü fake yemedi.Daa başka yollardan nası bu vatandaşın msninin şifresini ele geçirebilirim?

Lütfen bi şekilde bana yardım ediin.Çok aciz durumdaım.Forumu biraz gezdim ama bi türlü bu konuyla ilgili elle tutulur bi döküman bulamadım.

bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür eder ellerinden ve ayaklarından öperim..

Bu imza çok eskidi artık...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    prokto bunu yazdı:

.

bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür eder ellerinden ve ayaklarından öperim..

Hocam kendini böyle aşağılaman yanlış.Mail in şifresini bulmak istiyorsan bir kaç yol söyleyeyim,

trojen gönderebilirsin,keylogger gönderebilirsin,gizli sorusundan bulabilirsin,brute force tekniği ile şifresini bulmaya çalışabilirsin (çok uzun sürer bulma yüzdesi çok düşüktür) burdan istediğini seç biraz bilgi vereyim

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hacım elemana trojan, keylogger falan yolla..

veya eğer internet kafeye gidiyosa ve nereye gittiğini biliyosan o kafedeki bilgisayarlara trojan sok elemanın şifresini al .. tabi bu zor bi olay..

veya çocuk gene kafeye gidiyosa git çaktırmadan arkasından bakıp al şifresini :D

şimdiye kadar bu yöntemle 15-16 msn hackledim :D muhaha.. :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

galiba hocam e guseli senin dediin galiba.Arkasından bakıp çalcam şifreyi :D

Bide hojam şu trojan yollama olayını biraz açrmsınız lütfen.Daa bu tip konularda yeniyimde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Hackerdemo açıkla hocam :) Arkadaş yeni sanırım,hackerdemo artık ayrıntılı ayrıntılı yazarsın. Benim işlerim var da :D Kolay gelsin hocam sana

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

trojan dediği olay proagent gibi programlarda bir trojan oluşturup.mp3 yada foto süsü vererek karşı tarafın açmasını sağlamak sonra her türlü şifresini ele geçirmektir.

diğer bir yöntem ise sahte mesıncır kullanmak.yada pc'ye başka bir trojan olan mesıncırla ilgili bir trojan vardı ismini unuttum pc deki kayıtlı tüm msn leri şifrelerini gösteriyodu ismini unuttum.msn'nin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:

trojan dediği olay proagent gibi programlarda bir trojan oluşturup.mp3 yada foto süsü vererek karşı tarafın açmasını sağlamak sonra her türlü şifresini ele geçirmektir.

diğer bir yöntem ise sahte mesıncır kullanmak.yada pc'ye başka bir trojan olan mesıncırla ilgili bir trojan vardı ismini unuttum pc deki kayıtlı tüm msn leri şifrelerini gösteriyodu ismini unuttum.msn'nin

Hocam dediğin program sadece kişi msn de beni hatırla seçeneğini işaretlemişse o şekilde olur.Diğer türlü şifreler bir yere kayıt olmuyor.Olsaydı herkese a.q. :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek

arkadaşlar neolur çalın bu msni

you_cant_kill_rock_and_heavymetal@hotmail.com

ben beceremedim çalmayı.Bu msninin sahibi çocuk tam bi satanist.ve benim eski ortaam.Dahada önemlisi bi dolandırıcı.

Yalwariorum size noolur çalın bu msnyi

Bu msni çalan ve İstanbulda oturan arkadaşalara güsel bi ööle yemei benden :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DamodarTorment
    DamodarTorment's avatar
    Erkek
    Arkadaşım adama fake yediremiyosan proagent senin işini görür. Server ını bir txt ile birleştirirsin ve ne bilem index falan dersin bi şekilde o dosyayı çift tıklamasını sağlarsın. ondan sonra msn deil bilgisayarındaki butun programların şifrelerini hatta bilgisayarın özelliklerini ve msn konuşmalarını bile alabilirsin.

Güvende olduğunuza emin misiniz?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    telnetle baglanmayı dene

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

haji bu cocuk fake i filan yemiyorsa demekki akilli bir ipne trojan filanda zor yer bunu sen en iyisi bir kiz ismiyle msn ac sonra benim daha once acmis oldugum konu vardi burda http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=20030 buradan yazdigim programi indir ve uzantisini degistirmeden ise nebileyim ciplak resimlerim yada sana klamis bi isim vererek cocuga yedirt ama once bir 2 gun cocugu kafalaki yedirmesi kolay olsu ha eger yersen ben suanakadar bu yolla cok yedirdim cocugun heryazdigini filan gorursun istersen bilgisayarini bile kapata bilirsin ama biraz eskidi bu yemezsede kusura bakma yani basari orani % 75 50 lerde

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 2783 Toplam Mesaj: 11