Fake Mail

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kuzenkarizma
    kuzenkarizma's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bana yardımcıı olurmusunuz  bitane fake mail rica etsem lütfen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek

http://alikadirbagcioglu.sitemynet.com   a gir o sayfayı kaydet al sana fake mail tepe tepe kullan  ...

abi bide ben bi kızı seviyorum bunuda dipnot olarak vereyim dedim millet bilsin ona göre davransın aşık adama .... (: 

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniffer
    sniffer's avatar
    Erkek

http://boraboran16.sitemynet.com  adresine gır hem orda kız adreslerı felan var hemde aşağıda fake kodlarını goreceksın bununla başlıyor
    <!-- ServerInfo: BAYPPLOGU2A02 2005.04.14.02.25.21 Live1 PreferCurrent LocVer:0 -->

bununla bıtıyor:    name="i6003"></iframe></td></tr></table></body></html>

yuzde bın beşyuz çalışıyoo bunu al metın belgesını aç oraya yapıştır ama bak melek_can0655@hotmaili bul oraya kendı adresini yaz ve html olarak kaydet olay bu

Kral yokken azar soytarılar Kral yokken reis olur çakallar Ayrılık bir yere kadar Kral gelince Köpekler Ayağa kalkar [ir2] kardeşimize ait.....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek

arkadaş bokunu çıkarma fake mail verdik diye yazıp durma hepsi geldi bana sen kodların içinden alikadirbagcioglu@hotmail.com u bul onun yerine kendi istediğin bi mail adresini yaz ve o adrese gelsin şifreler hade kolay gelsin...

bakın gene tekrarlıyorum ben aşığım bana adam gibi davranın zaten hassasım bu aralar üniversite okucaz diye aileden de uzağım  ühüüüüü

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 4