folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Fake Mailiyedirmek İçin Nasıl Bir Mail Kullanabiliriz Yada Tavsiyesi Olan Varmı?

Fake Mailiyedirmek İçin Nasıl Bir Mail Kullanabiliriz Yada Tavsiyesi Olan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Presedent
    Presedent's avatar
    Erkek

bu fake mail olayını çözdümde maili atıcağım mail adresi veya mail x sender gibi bişey bilen varmı yardımcı olabilirmisiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Beta/SMsetup.exe      al bunu yükle haci spamMaster kendisi   yani başkasının adında fake mail gönderebiliyorsunnn senin yapçagın en yakın ardaşının mail adresini kulnamakk eger abazan bi tpse de fake adını gamze özçelikin yeni fotoları  koyarsann yemeyenin .... koy.. yanlız çocukta bi raz saf olsun onu unttum bakk ama spamMaster işine çok yarar bu konuda.

https://www.fitnessaktif.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Presedent
    Presedent's avatar
    Erkek
    ama ben hotmail hatası olarak bi mail atıcam istediğim mail adresi görünebilirmi orda ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek

ee yaniii sapamMasterin özelliği bu zatenn yükle programı anlarsınnn yanlız bu beta sürümüü idare ett...

https://www.fitnessaktif.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Presedent bence fake mail yollama ... zaten bu zamanda bunu fazla yemezler. fake mail gibi tamamen fake mail mantıgıyla calısan link yolla onu yeme sansları daha yuksek bi tane ucretsiz site al oraya fake'i jpg yani resim dosyası olarak kaydet milletde html sayfasını resim sansın:) sonra ayrı bi msn al...oraya iki üç kişi ekleyip inandırmak sana kalmış... ama emin ol fake mailden daha ii sonuc alırsın çünkü junk mail sorunu yada maili acmama sorunu yok çünkü ortada mail yok....

örnek:sekil1-a: benim imzam  :D:D:D:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Presedent
    Presedent's avatar
    Erkek

an error occured while sending message.stock eror connection time out.

bu hatayı veriyo anlamadım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Presedent
    Presedent's avatar
    Erkek
    ücretsiz site olaylarına girersem ben herhalde kırarım kafayı:) ya aslında pek işim olmuyo böyle şeylerlede,benim eski hatun (2 yıldır çıkıyoduk 1 hafta oldu ayrılalı) msnye onunla bununla acayip resimler koyuyo ve beni hasta ediyo amaç böyle bişey yani o yüzden uğraşıyorum..profesyonel oldugum konu aslında bilgisayar fakat hack falan değil :) fotografçıyım ben photoshop,capturelar falan..:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

http://koolyeah.ws.tc/Koolyeahneararsanburda.jpg............... ben burdan aldım mesela turkce bi site 10mb alanı var..ucretsiz ftpsi yok ayrı konu saten fake icin kullanilcagi icin ftp ye gerekde yok.. bi bak photoshop olayına girmissen siteyi cok basit halledersin:))  denemen lazım:)) 

Hic olmazssa...  verdigim linki kullan kız arkadasına ver tabiki baska bi msnden sonra bende sana sifresini filan yollayabilirim...senin bilcegin is istedigi yap...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Presedent
    Presedent's avatar
    Erkek
    ok çok saol kardesim görüşmek üzere..alanımda sorun olursa başım üstüne yardımcı olmaya çalışırım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

tsk... yardımcı olduysam biraz, ne mutlu... bi sorunum olursa ilk sana sorarım kolaygelsin dostum:)

Toplam Hit: 10927 Toplam Mesaj: 10