folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Fener İçin Adaptör Arıyorum

Fener İçin Adaptör Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Merhaba, elimde bu üründen var.

https://www.youtube.com/watch?v=BT4Yleyexhw

USB'den şarj oluyor ama telefonla bağlantılı, direk prizden USB kablo ile başında adaptör falan olan bir adaptör arıyorum ama bulamadım telefondan şarj uzun sürüyor.

Şuan full çalışıyor ilerde biterse doldurmak için normal pilde takılıyor ama prizden dolum falan yapacak şekilde ayarlarsam süper olur.

buna uygun bir adaptör varmıdır bilen? :)

teşekkürler.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sarj girisinin resmini ekle, bakalim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

USB girişi var, güzel.

USB short bir kablo alıp (örneğin 30 cm.) buna uygun bir wall charger ayarladık mı 220 Volt ile güzelce şarj edersin. 

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

üzerinde ki usb portu feneri şarj etmek için değil. powerbank gibi ihtiyaç halinde telefon gibi cihazları şarj etmek için konulmuş.

fenerin üzerindeki sökülebilen ışıklarda şarj edilebilir dahili batarya var. bunu da base deki 6 adet pilden güç alarak yapıyor. ana güç kaynağın o piller yani.

fenere taktığın pilleri bulabilirsen şarj edilebilen pillerden satın alarak dışarıda pil şarj aleti ile doldurup tekrar kullanabilirsin.

NiKoTiN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

adamlar da pil  bile ucuz :D 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

merhaba tekrardan, cok tesekkür ederim herkese, sarj girişini ekliyorum.

https://i.hizliresim.com/9bldfx3.jfif

output 5v 1a yazıyor üstünde. internet üstünden satın alabileceğim link verebilcek varmı :)

@nikotin hocam dediğin mantıklı geldi , ben adaptörde almak istiyorum yine de bi bakiyim.

insidae tarafından 22/Eki/22 21:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

çıkış yazıyor orada  

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Acaba videodaki ürünün aynısı değilde benzer ürün diye mi o videoyu attın ?  

"USB'den şarj oluyor" demişsin sen daha önceden şarj ettin mi ? Output yazıyor orada emin misin ?

Her panelin ayrı ayrı bataryaları var. Bu panelleri şarj etmek için kullanılan enerji latern'in içindeki D cell battery ile yapılıyor. 

En mantıklı seçenek 3 tane rechargeable d battery alıp pilleri şarj etmen.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

merhaba tekrardan, cok tesekkür ederim herkese, sarj girişini ekliyorum.

https://i.hizliresim.com/9bldfx3.jfif

output 5v 1a yazıyor üstünde. internet üstünden satın alabileceğim link verebilcek varmı :)

@nikotin hocam dediğin mantıklı geldi , ben adaptörde almak istiyorum yine de bi bakiyim.

output o hacı şarj almaz ordan diğer arkadaşlarında dediği gibi powerbank gibi kullanabilirsin diye

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

anladım hocalar tesekkür ederim. evet videodaki benzer diye atmistim :S o zaman bi recharge cihazı alıp kullaniyim bi pillere bakmak lazim. cok sagolun.

Toplam Hit: 1104 Toplam Mesaj: 10
fener kablo adaptör