Fifa 2016 - DEMO

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=SQTDlDQHXKA

https://www.youtube.com/watch?v=Q99LAEUZt-k

Oyun Türkçe olacak ve Türk takımlarıda olacak fakat Türkçe spiker maalesef yok fakat ileride yama vs bir şekilde hallederiz.

Bu arada oyunu Aral Game'den almazsanız sevinirim. Boykot edin bunları. Bunların yüzünden orjnal oyun piyasası uçtu.

Origin üstünden demoyu indirebilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

macid askerde değilmiydi ya :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

macid askerde değilmiydi ya :)

TeknoSeyir’deki son gündem değerlendirmesini dinlemiş olanlar zaten biliyor, ancak buradan da duyurayım istedim. Dün TS’de son günümdü. Aslında daha Nisan ayında başka bir kariyer için adımlarımı atmıştım. Başarılı olsaydım muhtemelen yine bu zamanlarda TS’den kopmuş olacaktım. Olumsuz sonuçlanırsa da askerliği aradan çıkarmayı düşünüyordum, öyle de olacak. Tabi bu sırada TeknoSeyir küçülmek zorundaydı, maliyetlerin kısılması ve değişim şart idi. Tüm bu sebeplerden ötürü yol ayrılığı kaçınılmaz sondu. Bir yabancı olarak 2008′de katıldığım ekibe bir dost olarak veda ettim:)

Hiçbir zaman editör olduğumu iddia etmedim, hiçbir konuda da uzman olduğumu dile getirmedim, çünkü değilim. Sıradan bir oyuncuydum, hatta biraz beceriksizinden bir oyuncuydum:) Ama gerçekten ilgi alanlarında uzman olan kişilerin, bilgili ve işini hakkıyla yapan kişilerin bulunduğu bir ekipteydim. Levent abi, Murat abi ve Özkan abi başta olmak üzere tüm ekibin desteğini gördüm. Her birine teşekkür ediyorum. Ayrıca zaman zaman haklı olarak beni eleştiren izleyiciler de dahil olmak üzere hepinize teşekkürler, TS sayenizde bu günlere geldi. Bundan sonra ben de kamera önü yerine ekran karşısında olacağım, bu güzel yayının keyfini biraz da ben süreyim değil mi yahu :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 576 Toplam Mesaj: 3
fifa 2016