Fıkralarınız..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Sayın forum yöneticilerim ve saygı değer müridler :P Forumun arama kısmında " FIKRA  " olarak arama yaptım ve sonuç bulunamadığını gördüm. Sizlerle paylaşmak istediğim bir fıkra var. Sizinde paylaşmak istedikleriniz olursa zevkle okuyabilirim :)

Uluslararası Cerrahlar Konferansı bittikten sonra bir Amerikalı, bir Ingiliz bir de Türk cerrah beraber bir şeyler içmeye giderler.

Ingiliz başlar anlatmaya:- 'Geçen gün bir iş kazası geçirmis birini getirdiler. Adam presin içine sıkısmış. Sadece sol küçük parmağı vardı. Bizim elemanlarımız öyle iyi calıstılar ki, önce parmağa bir el, sonra kol, sonra da vücut yaptılar. Adam taburcu olunca o kadar verimli bir işçi oldu ki onun yüzünden 5 işçi işşiz kaldı.

Amerikali söz alir:-'Bana ise gecen gün bir sac getirdiler. Adam nükleer reaktörün icinde kalmış. Sadece saçı vardı. Oldukça iyi bir çalışma ile önce saça bir baş, sonra vücut vs. yaptik. Adam taburcu olduğunda o kadar verimli oldu ki onun yüzünden 20 kişi işşiz kaldı.

Türk söz alir:-'Yillar once, bir gun yolda gidiyordum. Bir osuruk kokusu aldım. Hemen osuruğu bir çantaya doldurdum. Laboratuara gidip o osuruğa uygun bir döt deligi yaptık. Sonra deliğe uygun bir döt yaptık. En sonunda döte uygun bir vücud yaptık. Ortaya bir adam cıktı. Başbakan oldu bütün ülke şimdi onun yüzünden işşiz

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leonidas
    Leonidas's avatar
    Erkek
    Cenaze arabasının şöförü bir kıza seslenmiş.
    - ''Şiiiiiiişt kız gelsene arabayla gezelim."
    - Kızda: " Hadi ordan be !!!! " deyince
    - Adam " Sen ne diyon be millet bu arabaya binmek için
    Ölüyo ölüyoooooo" :))

Bugünlerde tuhafım içimden aşık olmak geliyor.ne oluyor bana.(FBI bu işin içinde olmasın)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Çocuğun biri varmış ki o kadar başarılıymış ki okuldaki ünü 'İNEK' miş babasıda kafa bi adam buna 'inek inek' dermiş...

Bu Çocuğun babası sucuk sosis vs. bole et mamüleri satarmış adamın ole bi makinası varmış ki ineği sokuyomuşsun sucuk-sosis-salam olarak cıkıomuş...

Bi gün çocuk merak etmiiş sormuş babasına:

Çocuk: Baba sucuğu sokup inek çıkartan bi makine varmı

Baba: Anan var yha olum demiş

Anladınız mı?:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    mortyr516 bunu yazdı:
    -----------------------------

Çocuğun biri varmış ki o kadar başarılıymış ki okuldaki ünü 'İNEK' miş babasıda kafa bi adam buna 'inek inek' dermiş...

Bu Çocuğun babası sucuk sosis vs. bole et mamüleri satarmış adamın ole bi makinası varmış ki ineği sokuyomuşsun sucuk-sosis-salam olarak cıkıomuş...

Hehe

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napalm
    napalm's avatar
    Erkek

Askerlikte genaralin karısı bütün askerlere verdiriyomuş , sonra karısının verdirdiğini anlayan general karısının a*ına jilet koymuş sonra 1 gün geçmiş general askerleri yanına cağırmış, pantolonlarını aşağıya indirttirmiş, herkesin s*ki kanıyomuş ama  bir askerinki kanamıyomuş .General askere demişki afferim asker demiş, Askerde : Tesettür ederim komıdanım demiş

:D anladınız mı: 

New york amerikaya gidiyorsun ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    napalm bunu yazdı:

Askerlikte genaralin karısı bütün askerlere verdiriyomuş , sonra karısının verdirdiğini anlayan general karısının a*ına jilet koymuş sonra 1 gün geçmiş general askerleri yanına cağırmış, pantolonlarını aşağıya indirttirmiş, herkesin s*ki kanıyomuş ama  bir askerinki kanamıyomuş .General askere demişki afferim asker demiş, Askerde : Tesettür ederim komıdanım demiş

anlamadımda ilk defa olay örgüsü bu kadar saçma bi fıkra okudum:D jilet koyuyo ardından askerler vsvs :D tesettür derken ?

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    napalm bunu yazdı:

anlamadımda ilk defa olay örgüsü bu kadar saçma bi fıkra okudum:D jilet koyuyo ardından askerler vsvs :D tesettür derken ?

generalin karısınınşeftalisine dil darbeleriyle :| öyle gelişen giden bir olay örgüsü  :D  

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek
    mortyr516 bunu yazdı:

süper hacı :D:D
Toplam Hit: 1369 Toplam Mesaj: 8