(Fılm) Mutlaka Okuyun!!!!!!!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    arkadaslar gecenlerde bır arkadasımdan bır fılm aldım.can sıkıntısı dıye aldım bırde arkadasım cok metettı fılmı aldım)))

fılmın adı:DEVLET DÜŞMANI
    ve hackle ılgılene arkadasların ılgısını ceker dıyerekten buraya yazmak ıstedım.
    konusu kısaca:
    ABD hukumetının işlettıgı bır cinayetın bır avcının amator cekım yapan camerasına kayıt etmesıyle baslıyor.
    bu bantı hem ABD hukumetının gızlı servısı(bu sahnelerde hack konuları bol baya)
    hem FBI hemde CIA ele gecırmeye calısıyor.

WILL SMİTH oynamıs basrolunde ve cok tatlı bır fılm.
    fılm 2001 yılında gösterıme gırdıgı hafta ABD hukumetınce gosterımı yasaklanmış ve toplatılmış
    bulamayanlar bana emaıl atsın yada buraya yazsınlar.
    bence kesınlıkle ızlenmesı gereken bır fılm.
    yanı ınanmak cok güç konuya yaaa.ne cıhazlar var yaaa.uyurken aldıgınız nefeslerın sayısını sayan cıhazlar...kacıs yok,onlar heryerde))))))

fılm harıka yaaaaa.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    filmi gecen sene izlemi$tim
    guzel filmdi
    filmde sozu gecen aletler ve o dinleme teknolojisinin bana biraz hayal urunu gibi geldi.

40 yil once tum telefonlarin dinlenip "allah" kelimesinin bu konu$malardan ayirt edilebildigi soyleniyodu.

ama will smith"i takip ederken kullandiklari uydular gercekten var.
    Bizim eski kimya ogretmeni Irak"a kimyasal silah denetcisi olarak gitmi$ti. Bi yeri denetlemeye gittiklerinde 2 saat kapida bekletilmi$ler. Onlar beklerken iraklilar bircok dosya ve dokumani arka kapidan cikarmi$lar. Ve bunlar casus uydu tarafindan saniye saniye goruntulenmi$. Hatta dosyalarin uzerindeki yazilarin bile okundugunu soylemi$ti ama o kadarina pek inanasim gelmedi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaş tavsiyesi üzerine Karayip Korsanlarını izlemenizi tavsiye ediyorum

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
Toplam Hit: 1636 Toplam Mesaj: 3