folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fırsat Her Zaman Var

Fırsat Her Zaman Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekselans
    ekselans's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar büyük bir Türkçü Toplumcu siteye moderatör olma şansınız var isterseniz tabiii Bu ülke için neyapabilirim diyenlerden oluşan bir kadrosu var daha yeni açıldı ama hızla büyüyor büyürken yanında sizlerde büyüyün hereşeyi resmi evraklara dayandırararak anlatıyorlar iletişime geçmek isteyen beni eklyebilirler ben gerkli kişilerle konuştururum o arkadaşımızı isteyen olursa tabii

anti_bizans_26@mynet.com msn adresim ....

Tüm Türk kardeşlerimizden tarih bilinci iyi olanlar kesinlikle gelsinler .....

[url=www.nevruzbaba.com][img]http://img467.imageshack.us/img467/5941/nevruzbaba4hw.jpg[/img][/url] [size=18][color=darkred]Nevruzbaba.com Dünya Türk Kulübü Açıldı[/color][/size]VATAN:::::......________________www.nevruzbaba.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    sitenin adresi ne?

Adsense Gelirli Siteler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    şamanist buduncu mallar olmasın ?

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekselans
    ekselans's avatar
    Erkek
    Hayır arkadaşlar site şamanist falan değil çok güzel bir şey için çalışıyorlar hatta yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenlere destek bile sağlıyorlar yurt dışına gitmek isteyenlere yardımcı noktalar temin edip orada dertlerini gideriyorlar ve ücretsiz yapıyorlar bunun hepsini fakat reklam vermekdikleri için çok kişi biliyor onları mantelitesinde Türk'e ulaşmak ve hizmet sunmak var ......Hizmeti alan çok ama hizmete destek veren yok :))) o yüzden orada yönetici olan bir arkadaşım söylemişti üç defa da sitelerine saldırı olunca benden tanıdık oluo olmadığını sordu ben dehemen tarikatıma geldim:))) Darbe timi oluşturmuşlar ve bir de tarih kısmını güncelleyeceklermiş onun için bende aranızda gerçekten Türklükle (kesinlikle Türkçülük değil) ilgilenen arkadaşlar vardır diye yazdım sitenin adı ise www.nevruzbaba.com

[url=www.nevruzbaba.com][img]http://img467.imageshack.us/img467/5941/nevruzbaba4hw.jpg[/img][/url] [size=18][color=darkred]Nevruzbaba.com Dünya Türk Kulübü Açıldı[/color][/size]VATAN:::::......________________www.nevruzbaba.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    abu tarih im iyidir genel tarih fazla değilde özel tarih ama ben sadece user olmak istiyorum?
    abu modluk zor iş,senin menfaatlere göre 1 haftalık kıyak geçeriz:P
    :D:D
Toplam Hit: 870 Toplam Mesaj: 5