Fiyatı Sizce Ne Olmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar, umarım iyisinizdir. Elimde macbook pro 14" var, m1 pro işlemci, 16gb ram ve 512gb ssd'li model. Bu model için ortalama ve en yüksek fiyat ne olur? Bu konuda fikrinize muhtacım.

Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sıfırı 41bin. kozmetik garanti yurtiçi-dışı durumuna göre değişmekle beraber,

yurtiçi garanti devam ediyor çiziksiz sorunsuz batarya sağlığı %95in üstündeyse ben 34-35bin isterdim :D

satılabilir fiyatı düşündüğümde 31-32 derdim sanırım en az.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Hocam sahibinden'e bakarsan ne fiyata koyarsan koy gidiyor. Millet bugun alamazsak yarın hiç alamayız diye fiyata takılmadan alıyor. 34-35 bandı bence de mantıklı. ama 40'a koysan kimse neden demez.
    2013 macbook pro 13" retina 256 ssdli cihazı hoparloru bozuk yazarak 5bine koydum habire istek geliyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Çok sağ olun abiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Acele nakite çevirme ihtiyacın yoksa bekle apple yeni zammı döşeyince satarsın hemen :)
    ha yok hemen vereyim diyorsan 25e alayım hemen ama 25e alsam senin adına üzülürüm öyle garip fiyat olur. çiziği vuruğu kırığı yoksa koy 35ten ilana en kötü 1-2 altına verirsin.

.
Toplam Hit: 814 Toplam Mesaj: 5
fiyat macbook pro