Flash Animasyonlu Sunum Hazırlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Bir sitenin kullanımı için bir video hazırlamak istiyorum. Bir ara böyle birşey vardı ancak bulamadım.

Aradığım ücretsiz birşey olmalı. Ben sitede gezicem oda kaydedcek ve yanına ufak kullanım notları yazabilmek istiyorum.

Var mıdır böyle bir ücretsiz olay ?

Flash dedim ama o tarz bişi elemanlar tıklıycaklar izlicekler tarzı. Online da olabilir.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Hocam bi site üni öğrencilerine pro sürümünün bir kısmını ücretsiz sunuyordu ismini hatırlayamadım pc ye not etmiştim köye geldim bugün eve geçtiğimde bi bakayım yazarım ya da bilen müritler vardır illa ki paylaşırlar güzel çalışmalar yapabilirsin.. 

Hocam Maile bakayım dedim de orada buldum prezi.com diye bi site. Kolay gelsin. 

MsXLaBs tarafından 15/Şub/17 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

Hocam bi site üni öğrencilerine pro sürümünün bir kısmını ücretsiz sunuyordu ismini hatırlayamadım pc ye not etmiştim köye geldim bugün eve geçtiğimde bi bakayım yazarım ya da bilen müritler vardır illa ki paylaşırlar güzel çalışmalar yapabilirsin.. 

Hocam Maile bakayım dedim de orada buldum prezi.com diye bi site. Kolay gelsin. 

prezi güzelde ücretli üni mailde yok malefki

@Caliber InstantDemo önerdi işimi görücek gibi

Kickass dan InstantDemo  indirip atabielcek varmı acaba üylk istiyor.

Absolut tarafından 15/Şub/17 20:49 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 801 Toplam Mesaj: 3
animasyon kayıt