Flash Get 1.9.6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

10 koldan download yapa biliyor!!!

http://www.download.com/FlashGet/3000-2071-10566273.html?part=dl-FlashGet&subj=uo&tag=button

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    Saol Hacı Yanlız Tavsiye Etmem Flashget kadar pcyi kasan bişiy daha bilen varmı:)

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    bunun (+) sı maximum hızda download sunuyor download hızı ayarlana biliyor torrent dosyalarınada destek veriyor (-)si yüksek hızlı downloadda sistemi zorluyo !! eski sürümü vardı bende o hiç kasmıyodu pcyi

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    flash get'i kullandım ama Free Download Manager'ı tavsiye edebilirim problemsiz download yapıyorum 2 aydır rullzzz

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

flashget i tek gecerim, kopyala yapistir yaptigin metinleri bile tariyor indirebilecegi birsey varsa indireyimmi abi diye soruyor.

kullanim alani cok genis, 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

flashget i tek gecerim, kopyala yapistir yaptigin metinleri bile tariyor indirebilecegi birsey varsa indireyimmi abi diye soruyor.

kullanim alani cok genis,

-----------------------------

dayı bende öyle diyordum ama orbitle tanıştım :) ikisinide karşılaştırdım flash get 80 kb hızla çekerken orbit 100 kb hız la çekiyo 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek

orada yazılan hız önemli değil 2 gözüm flash get 1 megabit yazsa sen 1 megabitten indiriyorum diyipte flash getmi kullanacaksın süreyi ölçersen hangisi ile daha iyi download yaptığını anlayabilirsin ayrıca hepsinin çalışma mantıkları aynı windowstan yaptığın download bile aynı sadece parçalara bölemiyorsun yani bu senin sisteminin o andaki download ve karşıdaki sistemin o andaki upload hızlarına bağlı.

...::: BarettamazZ :::...
Toplam Hit: 1298 Toplam Mesaj: 7