folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Flax Dosyalarını Çalıştıramıyorum..

Flax Dosyalarını Çalıştıramıyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek
    merhaba,bende amotör site tasarımcılarından biriyim.acıyın bana:))amatör oldugum için flax programıyla çalışmAYA başladım çünkü flashları ögrenmek çok daha zor.flax programında bir animasyon yaptıktan sonra test player seçenegini tıkladıgımda benim yapmak istedigim animasyondan çok farlı bişiy çıkıyo.bu ingilizce türkçe uyumsuzlugundan kaynaklansa anlarım da bu daha büyük bi sorun.mesela metin yerine www.tahribat.com yazdıgınızda www.tehbqebot.bal diye bi yazı çıkıyo.ayrıca *fla ve *swf uzantılı dosyaları yani bu programla yaptıgım dosyaları gif dosyasına dönüştürmek için bi program ben googleda aramama ragmen bulanmadım.tamam biliyorum çok sorunluyum ama dediğim gibi nolur acıyın bana:)))(yukarıda anlatmak istedigim sorunları bu programı indirirseniz sanırım daha iyi anlarsınız zaten 1-2 megabyte lık ufak bişiy..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu soru bu kadar zor mu,hiç cevap alamadım!!??
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clex
    clex's avatar
    Erkek
    *.fla veya *.swf leri file/publihsetting(yanlış yazmıs olabilirim baydır ugrasmıyom) ordan istedigin formata donustur flashta var bu ozllik sanırım yanlıssa pardons tabi...

geliyom bekleyin
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 3