folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Fonotel Teknik Serviste Çalışan Tanıdığı Olan Var Mı?

Fonotel Teknik Serviste Çalışan Tanıdığı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

Arkadaşlar LG G4 model telefonum tamı tamına iki aydır teknik serviste ne durumda diye aradığımda anakart beklendiğini ve ellerinde çok sayıda g4 olduğunu tahmini bir tamir tarihi veremediklerini söyledirler. internette de benzer şeyler söylenmiş bir çok kişiye. benim merak ettiğim burada çalışsan tanıdığı olan varsa sorabilir mi bu gemi bir gün gelecek mi diye. gerçek durum nedir yani bizi mi oyalıyorlar? hakem heyeti vb ile uğraşmaya çalışsam kaç ayda sonuçlanır ya da bir sonuç alabilir miyim tecrübeli arkadaşlar da yol gösterirse sevinirim.

om mani padme hum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoneInsane
    GoneInsane's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

Arkadaşlar LG G4 model telefonum tamı tamına iki aydır teknik serviste ne durumda diye aradığımda anakart beklendiğini ve ellerinde çok sayıda g4 olduğunu tahmini bir tamir tarihi veremediklerini söyledirler. internette de benzer şeyler söylenmiş bir çok kişiye. benim merak ettiğim burada çalışsan tanıdığı olan varsa sorabilir mi bu gemi bir gün gelecek mi diye. gerçek durum nedir yani bizi mi oyalıyorlar? hakem heyeti vb ile uğraşmaya çalışsam kaç ayda sonuçlanır ya da bir sonuç alabilir miyim tecrübeli arkadaşlar da yol gösterirse sevinirim.

Hocam ürün garantiliyse 30 iş gününde onarınımı sağlayamayan yetkili servis cihazın sıfırını vermekte zorunda diye biliyorum, yanılıyorsam lütfen düzeltin.

GoneInsane tarafından 27/Eyl/16 17:52 tarihinde düzenlenmiştir

Ben her şeyden önce TÜRK milliyetçisiyim. Böyle doğdum, böyle öleceğim. Mustafa Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çoktan sıfırını almıştın tüketici hakem heyetine verseydin.

DevilKingtr tarafından 27/Eyl/16 18:04 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Fonotel diye bi firma varmı şuanda ulaşamıyorum ?

#....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

İflas etti hocam onlar. Ancak yasal olarak şuan cihaza LG Türkiye'nin bakması gerek. Ha bakmazlar büyük ihtimalle orası ayrı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı

İflas etti hocam onlar. Ancak yasal olarak şuan cihaza LG Türkiye'nin bakması gerek. Ha bakmazlar büyük ihtimalle orası ayrı. 

Hocalar elimde 14.09.2015 tarihinde Buradaki Lg yetkili servisinden satın almış olduğum Lg g3 bu hafta arıza yaptı açılıyor ekran gidiyor kapanıyor falan filan. Buradaki Lg Bayisine gittim Fonotel e MNG Kargo ile şikayetini yazıp gönder dedi. Mng kargoya gittim anlaşmamız bitti onlarla dedi bende internetten firmayı bi aratayım dedim mağdurları diye sayfalar kurulmuş.

Lg Türkiye yi aradım olayı anlattım bizden garantili olmadığı için yapacağımız bişey yok dedi ne yapmalıyım sizce ?

#....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

Senin telefonun durumu ne oldu hocam ?

#....
Toplam Hit: 1332 Toplam Mesaj: 7
lg paralel ithalat g4 fonotel ben ettim sen etme