Ford Focus......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar ... yeni bir araba almaya karar verdım..99 model ford focus..araba iyi guzel hos  ta..

km 290 krs yakıyormus bana bıraz cok geldı sız ne dersınız.. shiriçi klima acık halde km 290 kurus yakıo.. hava fıltresı spor egsoz var...

yardımcı olursanız sevınırım..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    tesisat falan var mı?ses

Profile Tıkla Anlarsın?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kaç motor?

götümüzden mi söölücez a.q:D

bende laguna var 97 2000 motor klima açıkken 300 e yaklaşıyo

yoksa 220 250 arası yakıyo

hayvanlığına bağlı tabi

bide açık filtre egsoz var diyon etki eder onlar bi kaç kuruş 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    1,6 motor var..ses sistemi yok ama ses gayet guzel cıkıyor.. özel çelik jant falan var.

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkûmdurlar." M. Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    bizde focus ghia sedan war senin alacağın nedir kaç bin km'dedir vereceğin fiyat nedir bunlar önemli geçen altını wurdum amk :) hee bi de bişey söyliyim fordun parçası pahalı amk en güzeli opel astra al bence aynı kapıya çıkıyolar astra'nın parçası daha ucuz söylemedi deme :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    focus la opel yakıyor şu an piyasadaki az yakan c3

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    bence ford alacaksan ve yakıt önemliyse ford fiesta tdci  al derim.km de 110 ykr yakar.ve oldukçada seri arabadır.

Temel adalettir .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

zigana bunu yazdı:
    -----------------------------
    bence ford alacaksan ve yakıt önemliyse ford fiesta tdci  al derim.km de 110 ykr yakar.ve oldukçada seri arabadır.
    -----------------------------

aynen katılıyorum ben de ford fiesta comfort var 1,4 hem otomatik  manuel.. km üzerinden hesaplamadm ama.. 92 ytl ye depo fullenio.. bi depoyla  600 km falan gidio.. varsa otomatik al . . bunlarda acaip tasarruf yapıo .. otomatik viteste, 80 e dayarken  5 e atıo vitesi düşün artık..

yıkılma sakın !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Al al  290 kurus benzinliye göre normal 98 bora var ben de 1.6 100 beygir şehir içi 250-300 arası değişiyor. fiestayı sktret 1.4 dizel arabadan ne bekliyonuz.

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrtctn_
    mrtctn_'s avatar
    Erkek
    yok yaa dizel almam otomatikte..ikiside performans sıfır bence. en iyi benzinli..arac çok iyi çok seri içime yattı kullanımı da çok rahat...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

la burda bi adam vardı focus dediniz aklıma geldi  :D adam arabayı almış adamdan ama üzerine almamış.. işte kaç sene geçti aradan 6-7 sene falan adama haciz gelmiş parasıda yokmus odeyemedi burdaki adamın focusu aldılar onun üzerine hesabı.. siz siz olun arabanızı üzerinize yapın ;)

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
Toplam Hit: 2329 Toplam Mesaj: 11