Format Esnasında Ağ Yükleme Hatası (Acil Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek
    S.a arkadaşlar bilgisayardan usb ile internete bağlanıyordum ağ görmüyordu. format atarken pc windows yüklenirken 32 ci dakikada ağ yükleniyor derken kalıyo nasıl format atabilirim bu pc ye eternet kartı anakartta ayrı deil acil yardım format atamıyorummm....... şimdiden teşekürler... Xp yüklerken oluyo bu olay

Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan; sen erken davran.ölmeden önce uyan....Profilinde tek yorum olan insan... Msn: schadow@w.cn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

cdyi değiştirmeyi denedinmi ? 

bazen saçmalıklar olabiliyor bu durumlarda mesela iki tane ram varsa birini söküyosun yüklüyo yada tek ram var yerini değiştiriyosun yüklüyo falan filan ... :|

ama belki usb den taktığın sanırım modem var onu cıkar öyle dene fotmatı yada ağ kartı anakartın üzerinde değil demişsin her nerdeyse onu sök sonra tekrar dene ... :| 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek
    coldfusion bunu yazdı:
    -----------------------------

cdyi değiştirmeyi denedinmi ? 

bazen saçmalıklar olabiliyor bu durumlarda mesela iki tane ram varsa birini söküyosun yüklüyo yada tek ram var yerini değiştiriyosun yüklüyo falan filan ... :|

ama belki usb den taktığın sanırım modem var onu cıkar öyle dene fotmatı yada ağ kartı anakartın üzerinde değil demişsin her nerdeyse onu sök sonra tekrar dene ... :| 

cd değişrtirdim olmadı ram bitane var modem sokülü pc ye ilave bişi takılı değil eternet için ana kartın üzerinde yani onu demek istemiştim hardisk gidiktir diye başka hardisk ile denedim gene olmadı Ağ yüklenirken kalıyo 32 Dakika :( :(

Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan; sen erken davran.ölmeden önce uyan....Profilinde tek yorum olan insan... Msn: schadow@w.cn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    biostan ethernet kartını iptal et öyle yükle.ethernet bölümünü disabled gibi bişey yapıcan.sonra windows kurulunca usb driveri yükleyebilirsin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek
    ats30 bunu yazdı:
    biostan ethernet kartını iptal et öyle yükle.ethernet bölümünü disabled gibi bişey yapıcan.sonra windows kurulunca usb driveri yükleyebilirsin.
    peki biostan nasıl yaparız bu işi biraz bilgi verebilirmisin benim pc bi 5 yıllık var biosu eski galiba bide ayrı eternet kartı yok anakart üzerinde teşekürlerr yardım için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

mst16 bunu yazdı:
    ats30 bunu yazdı:
    peki biostan nasıl yaparız bu işi biraz bilgi verebilirmisin benim pc bi 5 yıllık var biosu eski galiba bide ayrı eternet kartı yok anakart üzerinde teşekürlerr yardım için

sen hiç ethernet kartı ayrıdan verilen pc gördün mü ? tabiki onboard olacak :)

pc açılırken delete tuşua bas.orda yazar zaten setup for bilmemne_tuşu diye.bi kere basma yemeyebilir bi kaç kere bas.maviş bi ekran gelecek.orda onboard aygıtları bulman lazım.chipset bölümüne bak.anakartını bios tür versiyonunu yazsan bişeyler söylerim ama..tahminen ses kartıyla beraber aynı yerdedir.orda etherneti bul disabled yap.bu kadar.windows kurarken etherneti bulamayacağı için driver de yüklemez.sonra usb driveri yükleye bilirsin.daha sonra denemek amaçlı windows kurulduktan sonra etherneti enable yap yani etkin yap.windows tıkanırsa senin ethernette sorun var demektir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mst16
    mst16's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Teşekkürler sorun düzeldi format attım sağolun :)

Toplam Hit: 1936 Toplam Mesaj: 7