folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Format Sonrası Sorun Sinsilesi

Format Sonrası Sorun Sinsilesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

selam müridler

format attım ne kadar driver varsa hepsine ihtiyacım var öncelikle bunları talep ediyorum

ayrıca ekran kartımın markasını öğrenmek için masa üstünde sağ tıklayıp özellikler diyecektim şöyle bi hata aldım

.dll bulunamadığından bu uyğulama başlatılamadı. uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.

ss çekip buraya koymak isterdim ama ayrı bi sorun da paint açılmıyor ?

ayrıcada görev yöneticisini açmak istediğimde böyle bişeyin olmadığını da fark ettim.

büyük ihtimal yeniden formatlıycaz ama başka öneri ve tavsiyeniz varsa uygulamak istiyorum yardımcı olun :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek
    yenden formatla..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

biliyorum durum onu gösterecek ama bunu yapmadan önce bi tavsiye ve önerisi olan varmı yani format tek çözümmü :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Orjinal cd den formatmı yoksa değiştirilmiş içinde birsürü gereksiz şey olan bilgisayarı zombi haline getiren saçma sapan cd lerden biriyle formatmı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

dostum herkez gibi bende free kullanıcıyım o yüzden saçma sapan olanlardan ayrıca formatı atan da saçma sapan birisi hatta bilgisayar bile saçma sapan arkadaşımın yardımcı olmaya çalışıyorum ona :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam format atinca driverlarin gitmesi normaldir, driverlari otomatik bulsun istiyorsan windows 7 dene.

eger xp yukluceksen ayri bir cd'den dene veya perfect xp veya benzeri bir xp yuklediysen katilimsiz olanlara yonel. driver'lari everest'ten bakip bulabilirsin.

la liberte ne meurt jamais.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

driver lardan önce pc yi kurtaram lazım gibi görünüyor. görev yöneticisi, özellikler ve daha sayamayacağım kadar şey çalışmıyor ayrıca bu hatanın sebebi nedir

.dll bulunamadığından bu uyğulama başlatılamadı. uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.

hangi dll. olduğunu hangi dll. dosyasına ihtiyacım olduğunu yazmıyor hata mesajında

Toplam Hit: 1146 Toplam Mesaj: 7